PDA

View Full Version : serwis


bart
07-03-2009, 16:07
witam,
wysyłał ktoś kiedyś pam'a do serwisu w monachium? u mnie na tarczy pojawił się biały paproch - przerażony jestem, bo zegarek mam od roku i nigdy nie był otwierany, a kupiłem nówkę w jansenie. poza tym opóźnia się dość znacząco - wiem, wiem, w panerai nie chodzi przecież o dokładność, ale trzy minuty na tydzień to lekkie przegięcie. no i trzecia rzecz - albo gniazda, w które wkręca się teleskopy, albo same teleskopy mają lekko zjechany gwint, bo haczą przy wykręcaniu i praktycznie bez użycia siły teleskopu nie można wyjąć.
spotkał się ktoś z takimi usterkami? wiecie coś o serwisie w monachium? jedyne pocieszenie, że mają jeszcze kopertę spolerować w "newralgicznych" punktach:(

pzdr.,
bartek

moko007
08-03-2009, 19:51
Nie przejmuj sie, skoro masz zegarek na gwarancji to powinni wszystko dobrze zrobić.

bart
01-04-2009, 20:10
dziś zegarek odebrałem. nie mogę jeszcze nic powiedzieć o jakości regulacji, ale zachwycony jestem podejściem serwisu, zakresem dokonanych czynności naprawczych, sprawnością całej operacji i obsługą w jansenie.
zegarek mimo tego, że koszt polerowania to ok. 60 eur, został spolerowany gratis - po roku od zakupu błyszczy się jak nówka i został pozbawiony wszelkich rysek. wydaje się na pierwszy rzut oka, że wady podlegające gwarancji też zostały usunięte. tak więc jestem bardzo zadowolony i na pewno jeszcze nie raz będę gościem i kupującym w jansenie.

Raf_fkn
03-04-2009, 08:01
Wysyłałeś bezpośrednio do serwisu, czy załatwiałeś sprawę poprzez Jansena?

bart
03-04-2009, 08:06
Wysyłałeś bezpośrednio do serwisu, czy załatwiałeś sprawę poprzez Jansena?
przez sklep

Vorph
30-09-2009, 01:03
Dears
Napiszcie kilka słów o serwisowaniu PAMa. Jak często należy to robić? Ile taka usługa kosztuje (Jansen)? Czy to bezpieczne - czy zegarek jest jakos ubezpieczony na wypadek uszkodzenia lub innych gorszych rzeczy podczas wysyłki?
Mój PAM niedłuo będzie dwulatkiem i nie chciałbym przegapić jakiego ważnego przeglądu.