PDA

View Full Version : Dostępność nowe PAMy


tommybox
01-07-2009, 12:45
Witam,

Czy ktoś ma informacje nt. dostępności (do fizycznego kupienia) nowych PAM,ów? W szczególności interesuje mnie Pam 321...

W sklepie na Pl. Pilsudskiego otrzymałem informację, że "być może" wrzesień, ale nic nie jest potwierdzone...

pozdrawiam

tommybox
08-01-2010, 10:54
normalnie masakra jakas...Najbliższa przewidywana dostępność w salonie na Pl. Pilsudskiego nowego Pama 321 to koniec marca początek kwietnia... :confused:

pozdrawiam!

Pan Igor
08-01-2010, 10:57
Na zamówienie pewnie szybciej sprowadzą - ew. polecam zakup za granicą :)

Raf_fkn
08-01-2010, 11:17
Niestety, ale w przypadku nowych modeli czas oczekiwanie jest bardzo długi, a najgorsze jest to, że nie do końca przewidywalny. Tak jak piszesz, może być marzec, kwiecień, ale nie zdziwiłbym się gdyby to się przeciągnęło na maj. W moim przypadku czekałem dodatkowo 3 miesiące :(

crk
08-01-2010, 16:46
tez dzownilem z zapytaniem o 321 i 233 dwa dni temu....pani odpowiedziala mi ze 233 "szybciej" a 321 "to trzeba sprawdzic" ....tez mnie interesuje 321, ale chyba sie poczeka na niego :) moze sie zmowic wieksza liczba ludzi i sprobowac zamowic za granica w jakims zaufanym zrodle? (np U StaniSwissa)...? moze i cene by sie dalo potargowac wtedy?
co mysliscie?
pawel

PcStud
08-01-2010, 18:57
na hurtowym zamowieniu duzo nie urwiesz, bo Stani "zeruje" na rabacie dla klientow indywidualnych (czasami moze leczyc na lepsza cene niz sklep)

crk
08-01-2010, 19:47
:(:(

templar
08-01-2010, 22:23
Witam,

Ja po swojego PAM00112 jadę na Teneryfę pomiędzy 21-28 lutego .
Jeśli coś tam znajdziecie mogę odebrać . Mi udało się wynegocjować 9%
Może "hurtem" będzie taniej . Dajcie znać to wyślę maila do człowieczka u którego ja zamawiałem swój "sprzęt"

tommybox
15-01-2010, 12:02
Witam,

Ja po swojego PAM00112 jadę na Teneryfę pomiędzy 21-28 lutego .
Jeśli coś tam znajdziecie mogę odebrać . Mi udało się wynegocjować 9%
Może "hurtem" będzie taniej . Dajcie znać to wyślę maila do człowieczka u którego ja zamawiałem swój "sprzęt"

No to proszę zweryfikuj dostępność i cenę 312 i 321...

Marek1977
15-01-2010, 18:10
Witam,

Ja po swojego PAM00112 jadę na Teneryfę pomiędzy 21-28 lutego .
Jeśli coś tam znajdziecie mogę odebrać . Mi udało się wynegocjować 9%
Może "hurtem" będzie taniej . Dajcie znać to wyślę maila do człowieczka u którego ja zamawiałem swój "sprzęt"


Możesz napisać u kogo zamawiałeś ?

templar
30-01-2010, 00:02
Dostępność i ceny na Teneryfie mozna sprawdzić mailując do człowieka Mr.Sanjay odpowiedzialnego za zegarki w sklepie IDEAL JOYEROS (oficjalny dealer )email safari@idealjoyeros.com

crk
06-02-2010, 19:17
sprawdzałem ostatnio dostęnośc u dilera ze szwajcarii części kolekcji 2009:
312 - in stock
320 - in stock
321 - najwczesniej marzec-kwiecien 2010

....diler ten obiecal mi 10% znizki, jakbym sie decydowal....jesli ktos chcialby wiecej szczegolow to zapraszam...w ilosci sila jak to mowia ;) ...

...natomiast nie wiem jak to jest jeśli chodzi o zwrot szwajcarskiego VATu (7,6%) na granicy (w przypadku zakupu będąc w szwajcarii)....czy jest możliwośc, żeby go odzyskac, bez obawy, że służby celne owszem odliczą VAT szwajcarski, ale "dowalą" polski (pewnie 22% jak zakładam) ??? może ktoś z Was się orientuje ?

pawel

PcStud
06-02-2010, 20:15
jest dokladnie tak jak piszesz- jak odliczysz szwajcarski, zawsze placisz polski... srednio sie oplaca, ale polecam, bo zawsze wspierasz nasz, a nie ichniejszy budzet ;)

crk
06-02-2010, 21:04
tego się obawiałem..:(
czyli najlepiej bookowac WizzAira...i na weekend do Szwajcarii...10% zawsze coś, tym bardziej , że chyba jednak ceny w CHF są kapkę lepsze niż w UE...a jakby przypadkiem na marzec taki np.321 się już pojawił, to i na Baselworld możnaby wpaśc :) ...i będzie 2 w 1

tommybox
24-03-2010, 23:43
Już mnie to specjalnie nie interesuje (dostępność), bo od dzisiaj na ręce jest ten jeden wymarzony :D

Bardzo dziękuję Panu Igorowi za pomoc i cenne dla mnie porady :) i wiszę Ci duuuże piwo!

pozdrawiam

tommybox

Raf_fkn
25-03-2010, 08:56
Wstaw fotki :)

Pan Igor
25-03-2010, 10:55
Już mnie to specjalnie nie interesuje (dostępność), bo od dzisiaj na ręce jest ten jeden wymarzony :D

Bardzo dziękuję Panu Igorowi za pomoc i cenne dla mnie porady :) i wiszę Ci duuuże piwo!

pozdrawiam

tommybox

Cieszę się bardzo, że jesteś zadowolony z zegarka jak i z salonu!

Pama gratuluję i jak Kolega mówi - wstaw zdjęcia :)

Pozdrawiam

tommybox
25-03-2010, 15:16
no dobra ;-) takie na szybko z telefonu...

pozdrawiam!

PS.
Przyjdzie czas na porządną sesję foto!

Raf_fkn
25-03-2010, 15:18
Gratuluję - niech się dobrze nosi.
Świetna maszyna :)

Jędrek38
12-04-2010, 22:08
jest dokladnie tak jak piszesz- jak odliczysz szwajcarski, zawsze placisz polski... srednio sie oplaca, ale polecam, bo zawsze wspierasz nasz, a nie ichniejszy budzet ;)


W zyciu. Nie ma zadnego przeplywu informacji do Polski o odliczeniu szwajcarskiego Vatu. Odbieralem 2 razy w Zurichu Vat przed odlotem, a tutaj pies z kulawa noga sie mna nie zainteresowal. Szczerze mowiac nie znam przypadku zeby ktos w Polsce zaplacil, tylko dlatego ze w Szwajcarii odliczyl.

Pzdr.

PcStud
12-04-2010, 22:12
Ty jestes normalny przemytnik i do tego oszust podatkowy ;)

Jędrek38
12-04-2010, 22:23
No wlasnie wszystko zalatwilem calkowicie legalnie. Nikt sie nie czepial, wiec na sile sie nie pchalem do placenia:) Ale to tak faktycznie jest, ze wszyscy mowia o placeniu w Polsce, ale takiego kto by zaplacil nie spotkalem. Nie sadze zeby Szwajcarzy mieli interes w zglaszaniu polskim sluzbom faktu odliczenia u nich Vatu, bo niby jaki? Raczej nie cierpia z powodu kupowania u nich zegarkow i wywozenia za granice. Niech powie Igor jakie zegarki wywozili Japonczycy odbierajacy Vat przed nami. VC, Patki, a wszystko w zlocie i brylantach. Ladnych pare sztuk tego bylo.:)
Pzdr.

crk
15-04-2010, 20:56
W zyciu. Nie ma zadnego przeplywu infor/macji do Polski o odliczeniu szwajcarskiego Vatu. Odbieralem 2 razy w Zurichu Vat przed odlotem, a tutaj pies z kulawa noga sie mna nie zainteresowal. Szczerze mowiac nie znam przypadku zeby ktos w Polsce zaplacil, tylko dlatego ze w Szwajcarii odliczyl.

Pzdr.

...a zwrot vat przy wylocie ze szwajcarii dokonuje sie na lotnisku, tak? jaka jest dokladna procedura? ile to trwa? jesli jest sie w swajcarii samochodem to gdzie odliczyc vat?

z góry dzięki

pzdr
pawel

Jędrek38
15-04-2010, 21:31
Niestety, ale nie wiem jak jest przy wyjezdzie samochodem, bo zawsze latamy. Na lotnisku procedura trwa pol godziny, bo jest zwykle pare osob. Gdybys byl sam zalatwisz w 5 minut. Przedstawiasz panu dokumenty, on je sprawdza i odbierasz pieniadze w kasie. Nikt nie robi zadnych problemow.

Pzdr.

crk
16-04-2010, 11:04
dzieki :)