PDA

View Full Version : Zegarek forumowy


Raf_fkn
26-11-2010, 16:50
Witajcie!
Na sąsiednim forum (KMZiZ) trwają przygotowania do zrealizowania pomysłu kolejnego zegarka klubowego. Wśród propozycji padła również marka Panerai. Nie wiem jak sprawa się potoczy, ale wątpię czy coś z tego będzie.

Rzucam więc luźny temat: Co Wy na to, aby pomyśleć o zegarku forumowym?

Marek1977
26-11-2010, 17:30
Na Panerai szanse są marne , ale warto spróbować. Szczególnie gdyby połączyc siły ...

AdamLuczak
26-11-2010, 19:30
Nie sądzę aby wiele osób kupiło PAM'a dla logo klubu...

Adam

DarPam
06-12-2010, 23:55
Ja tak jak i na sąsiednim forum,tak i tutaj jestem za.
Tylko nie wiem Czy OP by zechciała zrobić dla nas choć małą grawerkę.
Zawsze warto się zapytać.
I tak jak na KMZiZ proponują najlepiej aby to był 312 ,lub niżej 111 lub 112.
Na zegarek za 4 tys € nie każdy by się zdecydował.Za 2,5-3 tys.€ myślę ,ze by było więcej chętnych.
Temat rzeka.Tak jak tam z Vulcanem.Na wizualizację już się czeka chyba jak dobrze pamiętam 2-3 tygodnie.
Dlatego wątpię czy coś z tego będzie ,ale osobiście bym był bardzo szczęśliwy.
:)

PiterM
08-12-2010, 00:38
Osobiście tego zupełnie nie czuję. Może za mało wiary, ale to się nie uda po prostu :(

Marcin
16-12-2010, 09:17
Po śledzeniu od kilku miesięcy aktywności tego forum, chociaż może właściwszym określeniem byłoby stwierdzenie "braku aktywności", z przykrością stwierdzam, że to forum ogranicza się do załatwiania partykularnych interesów jego członków oraz, ewentualnie, publikowania fotek (coraz rzadszych) i ich komentowania w tonie uwielbienia, w związku z czym jest niezdolne do podejmowania jakiejkolwiek inicjatywy.
A już na pewno nie inicjatywy o takiej doniosłości jak zegarek forumowy OP.
:(

gludek
16-12-2010, 22:21
Marcin niestety masz rację. Trudno to nawet nazwac forum... Raczej takie forum geriatryczne:D Jak ktoś się już nudzi tak na maxa to coś tutaj skrobnie, z musu...

PiterM
22-12-2010, 02:03
ano, ostatnio nawet mie trudno znaleźć czas na wszystko, ale liczę na to, że z czasem nadejdzie lepszy czas ;)