Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Watch Discussion (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=2)
-   -   Pytanie o serwisowanie Panerai (http://paneristi.pl//showthread.php?t=213)

Maro66 18-06-2008 17:27

Pytanie o serwisowanie Panerai
 
No właśnie, mam pytanie dotyczące serwisowania zegarków OP. Jak często, gdzie i za ile taki zabieg wykonać? Może jest to trochę dziwne pytanie z mojej strony, ale swój obecny status PANERISTI określiłbym jako "ułan bez konia". Moje pytanie jest również podyktowane tym, że podczas spotkania KMZiZ, kiedy to przymierzałem zegarek Staszaka (stani.swiss) wywiązała się rozmowa na temat tego, że nie wolno otwierać zegarka i że zwykły zegarmistrz nie posiadający specjalnego klucza do otwierania dekla może tylko go popsuć i że należy zegarek odesłać... Rozmowa jak to na spotkaniu poszła innym torem a ja już w domu zacząłem się na poważnie zastanawiać, jak to wszystko wygląda w praktyce, czyli czy nabywając zegarek będę musiał wysyłać/wozić go na przeglądy do TEGO JEDYNEGO salonu w Polsce lub wysyłać do OP?

PiterM 19-06-2008 15:30

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
bez przesady... dobry zegarmistrz poradzi sobie z PAMem bez problemu. Pomijając werki in-house, ale te to bym i tak zawsze odsyłał do OP. Klucz do dekla PAM można kupić na paneristi.com za relatywnie niewielkie pieniążki rzędu 30-40 EUR zdaje się.

Maro66 19-06-2008 17:37

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Toś mnie trochę uspokoił, dzięki.:)

AdamLuczak 19-06-2008 20:52

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
No to ja spytam z kolei co to znaczy 'dobry zegarmistrz' ?

Adam

Maro66 19-06-2008 22:54

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Pewnie taki, który pracuje w serwisie OP:D;)

PiterM 20-06-2008 01:40

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Cytat:

Napisał AdamLuczak (Post 1169)
No to ja spytam z kolei co to znaczy 'dobry zegarmistrz' ?

Dla mnie to taki, do którego masz pełne zaufanie :p

moko007 04-08-2008 22:22

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Ktoś się orientuje ile kosztuje przegląd w OP lub w Metropolitanie??

18pcs 18-09-2008 00:23

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Witam,

Szukam 'dobry zegarmistrz' dla PAM w warszawie. Dziekuje.

ellore 19-09-2008 15:35

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Cytat:

Napisał moko007 (Post 1414)
Ktoś się orientuje ile kosztuje przegląd w OP lub w Metropolitanie??

Niedługo będę wiedział to dam znać. Oddałem 243 do serwisu w Jansenie - oczywiście wysyłają zegarki do OP.

Pan Igor 22-09-2008 00:23

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Czy ktoś jest w stanie polecić dobrego zegarmistrza w Warszawie, który potrafi bezbłędnie zaopiekować się Luminor Mariną? Chyba mam mały problem techniczny w zegarku i wizyta w serwisie jest nieunikniona... Tak więc pytam się, czy słać go do serwisu OP w Niemczech, czy polegać na warszawskich magikach...

Igor


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 08:11.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.