Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Regulamin oraz misja forum Paneristi.pl (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Greetings from admin :) (http://paneristi.pl//showthread.php?t=30)

AdamLuczak 09-07-2007 21:17

Greetings from admin :)
 
Hej,

Czas się przywitać więc chyba tutaj mi najbardziej wypada :)
Witam na forum :D

Wasz AdamLuczak

eye_lip 09-07-2007 21:58

Odp: Greetings from admin :)
 
Cześć,

Jest mi niezmiernie, że od dziś jestem "członkiem:D forum Paneristi.pl

Poważnie - cieszę się, że inicjatywa została zrealizowana, w takiej formie, na dobrym silniku i przede wszystkim przez osoby które cenię.

kkwpk 09-07-2007 22:59

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam się ze wszystkimi. Bardzo się cieszę że będę tu z Wami.

rip 09-07-2007 23:14

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam Was!
Gratuluje założenia i uruchomienia forum.
Co prawda Panerai nie mam ale bede Was odwiedzal! :D

klod100 09-07-2007 23:38

Odp: Greetings from admin :)
 
I ja witam wszystkich, nie tylko posiadaczy zegarków Panerai. Albowiem, cytując ikonę tego ruchu - Hammera: " Oh SO Much MORE than just a Watch" - Paneristi, to nie tylko posiadacze zegarków Panerai a znacznie więcej - to społeczność ludzi którzy kochają zegarki Panerai (i inne tool-watche ) cenią podobne wartości ale przede wszystkim się lubią i dobrze się czują we własnym towarzystwie. Tak więc nie musisz posiadać zegarka Panerai, (oczywiście życie jest wtedy uboższe ;) ) aby być Paneristi (zawsze jesteś nim potencjalnie) - wystarczy, że czujesz bluesa :cool:

mik 10-07-2007 00:07

Odp: Greetings from admin :)
 
Ja także witam serdecznie. Bardzo się ciesze, że powstało to miejsce. Tak jak napisał Klaudiusz "So much more than just a watch". Czuje, że to początek czegoś fajnego i cennego i ciesze się, że mogę być częścią tego :-)

PcStud 10-07-2007 10:34

Odp: Greetings from admin :)
 
smiesznie troche, ze my sie juz wszyscy przeciez znamy i to najczesciej z wiecej jak jednego forum :rolleyes:

ale przywitac sie nie zaszkodzi- tak wiec witajcie :D

Dommir 11-07-2007 10:53

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam wszystkich, starych i nowych znajomych.
Fajnie, że powstało to forum.
Chociaż mam zegarek tej marki to moja wiedza o niej jest ciągle niewystarczająca. Mam nadzieję, że dzięki Wam, wkrótce się to zmieni.
Muszę pomyśleć nad adekwatnym dla tego forum avatarku.

Pozdrawiam

Mirek

grzesiek 11-07-2007 20:49

Odp: Greetings from admin :)
 
Puk, puk.
Witam. Cieszę się, że powstało forum miłośników "traktorów". Sporo uczestników już znam z innego miejsca.
OP nie mam, ale jestem zarażony. Miałem okazję przez prawie cały dzień nosic na nadgarstku Luminora Base Logo i wiem, że taki będę miał. Kiedyś.
Z innych włoskich odchyłek — kawa.

PiterM 12-07-2007 01:59

Odp: Greetings from admin :)
 
witam Grześku! Ja czekałem na spełnienie swojej pasji chyba z pięc lat... a potem jest tylko gorzej ;)


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 11:43.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.