Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Watch Discussion (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=2)
-   -   rady/pomoc w zakupie z chrono24 (http://paneristi.pl//showthread.php?t=577)

gludek 07-02-2010 14:42

rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
Witam, od dłuższego czasu czaję się na zakupem pierwszego PAMa. Myślę nad czymś z Chrono 24 (jak ktoś zna lepszy/tańszy sposób to będę wdzięczny za wskazanie). Pewnie wiele osób już tą drogą nabywało zegarki. Będę wdzięczny za wszelkie rady, wskazówki, ostrzeżenia i pomoc.

gludek 09-02-2010 19:52

Odp: rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
No jak widac nie ma chętnych do pomocy. Szkoda.

PcStud 09-02-2010 21:15

Odp: rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
czy oczekujesz, ze podamy Ci referencje wszystkich sprzedawcow na chrono24? :) zapytaj o konkretnego to jest szansa, ze ktos zna goscia

Marek1977 09-02-2010 22:07

Odp: rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
Spróbuj na Paneristi.com. Znajdz tam zegarek ( mnóstwo ofert ) Zapytaj o referencje sprzedającego i ciesz sie Pamem :)

PcStud 09-02-2010 22:13

Odp: rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
i pomysl, czy czasem nie najrozsądniej nie bedzie kupic w autoryzowanym salonie- PAM'y wysoko stoja "w drugim obiegu"... polecam tez uzytkownika stani.swiss, ktory niezle rabaty w Szwajcarii ma wynegocjowane i jest przez wielu klubowiczow juz sprawdzony jako rzetelny gosc :)

gludek 09-02-2010 22:15

Odp: rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
Cytat:

Napisał PcStud (Post 2739)
czy oczekujesz, ze podamy Ci referencje wszystkich sprzedawcow na chrono24? :) zapytaj o konkretnego to jest szansa, ze ktos zna goscia

Oczekiwałem, że ktoś podzieli się doświadczeniami zakupów z chrono24. Czy jest to miejsce w miarę bezpieczne do zakupu czy nie. Mam gościa z Hiszpanii, który podał tylko numer tel. Nie wiem jak ugryźc temat bo nie znam hiszpańskiego.

gludek 09-02-2010 22:16

Odp: rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
Cytat:

Napisał Marek1977 (Post 2740)
Spróbuj na Paneristi.com. Znajdz tam zegarek ( mnóstwo ofert ) Zapytaj o referencje sprzedającego i ciesz sie Pamem :)

Dzięki za namiar-poszukam.

PcStud 09-02-2010 22:18

Odp: rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
Cytat:

Napisał gludek (Post 2742)
Oczekiwałem, że ktoś podzieli się doświadczeniami zakupów z chrono24. Czy jest to miejsce w miarę bezpieczne do zakupu czy nie. Mam gościa z Hiszpanii, który podał tylko numer tel. Nie wiem jak ugryźc temat bo nie znam hiszpańskiego.

chrono to tylko platforma ogoszeniowa- jak masz oferte tylko z numerem telefonu to najlepiej omijac ja szerokim lukiem... szukaj fizycznych sklepow i uzytkownikow oznaczonych jako "trusted chrono24 seller" (ale nawet to nie daje 100% gwarancji!)

gludek 09-02-2010 22:25

Odp: rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
Dzięki. To właśnie jest cenna rada i praktyczna!

gludek 09-02-2010 22:28

Odp: rady/pomoc w zakupie z chrono24
 
Cytat:

Napisał PcStud (Post 2741)
i pomysl, czy czasem nie najrozsądniej nie bedzie kupic w autoryzowanym salonie- PAM'y wysoko stoja "w drugim obiegu"... polecam tez uzytkownika stani.swiss, ktory niezle rabaty w Szwajcarii ma wynegocjowane i jest przez wielu klubowiczow juz sprawdzony jako rzetelny gosc :)

thx-odezwę się do Niego i zobaczymy co się uda załatwic.


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 22:43.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.