Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Accesory Corner (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=11)
-   -   zatrzymali mi na cle paski od Kaina! (http://paneristi.pl//showthread.php?t=763)

pablo122 04-01-2012 19:30

Odp: zatrzymali mi na cle paski od Kaina!
 
Zakupy zrobiłem za 362 dolary, a opłata celna wyniosła 390,5 złotych, a to wychodzi jakoś 1/3 :eek: to jakieś jaja :confused:

mpisar 04-01-2012 21:48

Odp: zatrzymali mi na cle paski od Kaina!
 
Łohohoho to dużo... Jakiś czas temu kupiłem 2 paski od Kaina za 340$ i dotarły bez problemu. Zdenerowoałbym się gdybym miał dopłacić do nich jak za kolejny

al kukabah 04-01-2012 22:20

Re: zatrzymali mi na cle paski od Kaina!
 
ja kupowałem 2 razy. za każdym razem wysyłka na różne adresy, tak ktoś doradził i tymczasem bez problemów. następne zamówienie w tym tyg, obaczymy. zdarli strasznie, współczuję :/

pablo122 04-01-2012 22:44

Odp: zatrzymali mi na cle paski od Kaina!
 
Dzięki Adam za wyrazy współczucia, ale jakoś przeżyję ;), u Kaina zamawiam od jakiegoś czasu (nie licząc masy innych paczek z innych firm) i gdyby to rozbić na te wszystkie zamówienia to na prawdę drobiazg :cool:. Jest jeszcze taki problem, że teraz mam "lęki" przed zamówieniem kolejnych, bo najgorsze jest to ich grzebanie w paczce, chociaż muszę przyznać, że zrobili to dość subtelnie tzn. ślady otwarcia i nieudolnego ponownego pakowania tylko przy jednym pasku

HOLA 05-01-2012 00:47

Odp: zatrzymali mi na cle paski od Kaina!
 
Heroic są ok, miałem 5 pasków od nich i wszystkie były fajne.

AdamLuczak 07-01-2012 22:27

Odp: zatrzymali mi na cle paski od Kaina!
 
Dobra, chlopaki, nie gadajmy o celnikach bo sie brzydkie slowa cisna...
To co mi zrobili z paroma paczkami to naprawde szkoda gadac...


Adam

thorneb 22-01-2012 21:36

Odp: zatrzymali mi na cle paski od Kaina!
 
Panowie, czy paski od Heroic 18 są fabrycznie impregnowane? Czy trzeba to zrobić samemu ? W piątek odebrałem swój i nie powiem, mocno zmienił charakter zegarka. Wygląda jeszcze lepiej na nadgarstku ! :)

al kukabah 25-01-2012 12:04

Re: Odp: zatrzymali mi na cle paski od Kaina!
 
Cytat:

Napisał thorneb (Post 3837)
W piątek odebrałem swój i nie powiem, mocno zmienił charakter zegarka. Wygląda jeszcze lepiej na nadgarstku ! :)

bez zdjęć raczej nikt nie uwierzy ;)

tony26 21-03-2012 22:45

Odp: zatrzymali mi na cle paski od Kaina!
 
Witam,

Podzielę się Koledzy przygodami z cłem. Jedna przesyłka pd Kaina - gift dotarła w ciągu 7 dni. Kolejne zamówienie Wotancraft i zaproszenie od celników. Wartość 170 $ - cło 140 zł. Kolejna przesyłka w tym samym czasie Greg (szalony koń III)- wartość 205 $ z przesyłką i ponownie zaproszenie od celników. Czekam na kwotę cła i przesyłkę. Konkluzja - chyba Państwo reperuje budżet, delikatnie rozdarte pudełko od Wotancraft, plama na pasku od wewnątrz, trudno stwierdzić czy producent czy celnik. Dodatek (prezent) z Wotancraft, tj. fajniutka "świnka" brelok dotarła w paczce.

Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 13:56.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.