Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Nie samym Panerai człowiek żyje (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=3)
-   -   Taka moja inna pasja... (http://paneristi.pl//showthread.php?t=28)

PiterM 09-07-2007 12:57

Taka moja inna pasja...
 
1 Załącznik(ów)
Większość z was i tak zna mnie z tej strony, ale wręcz nie wypada nie podzielić się na forum moją drugą pasją... także luźno związaną z militarnymi klimatami. A jej charakter najlepiej chyba oddaje taka fotka jak poniżej - sport ciekawy, wymagający skupienia i opanowania, dający dużą odskocznię od codziennych stresów. Czy to Match, czy Field Target, zawsze będzie to dla mnie czysta przyjemność :cool:

(tak na rozpoczęcie i tego działu...)

eye_lip 09-07-2007 22:47

Odp: Taka moja inna pasja...
 
Piotr - myślałem, że zobaczę w tym temacie mnóstwo noży:D

Czy możesz podać modele wiatrówek na zdjęciu?

klod100 09-07-2007 23:23

Odp: Taka moja inna pasja...
 
Piotrze, niezły sprzęt.

Ja jutro odbieram swoją pierwszą wiatrówkę - złożoną i customizowaną przez mojego kolegę.

PiterM 10-07-2007 00:04

Odp: Taka moja inna pasja...
 
Cytat:

Napisał eye_lip (Post 64)
Czy możesz podać modele wiatrówek na zdjęciu?

Na dole - Air Arms S300 Carbine, taka fajna krótka PCP wiatróweczka rekreacyjna.

Na górze - HW30S ze zmienioną lufą na 5.5mm, tłumikiem "Neutraliser" oraz przede wszystkim full-custom łożem z orzeszka Grade I od Jima Maccariego. Łoże tego typu to tak jak pasek Delauriana do Panerai :cool: Oczywiści tuning flaków do tego... na dystans "ogrodowy" (czyli tak 25m) nie znam NIC lepszego.

mik 10-07-2007 01:16

Odp: Taka moja inna pasja...
 
a ja jestem pracocholikiem i jest mi z tym dobrze ;-) - jako drugie hobby. A wiatrówki robią niezłe wrażenie! Może kiedyś sam się skusze na jakąś...

PiterM 11-07-2007 12:27

Odp: Taka moja inna pasja...
 
1 Załącznik(ów)
To może jeszcze moja ulubiona "dystansówka", czyli tak do 50m :cool:

kokop 14-07-2007 14:18

Odp: Taka moja inna pasja...
 
A ja pójdę sobie pofotografować. A powiedzcie mi proszę, czy ja pryszczaty na oko? Nie mogę załapać gdzie się tutaj witać?

AdamLuczak 14-07-2007 15:19

Odp: Taka moja inna pasja...
 
Tutaj nie ma miejsca na witanie bo większość się ludzi i tak zna z innych forów.

Ja tak oficjalnie na start powitkę wrzuciłem w regulaminach bodaj... Możesz się dopisać :)

Adam

kokop 14-07-2007 19:03

Odp: Taka moja inna pasja...
 
Fajnie:) Jakoś sie dopiszę.

Bartekk 26-07-2007 11:03

Odp: Taka moja inna pasja...
 
Witam

Podzielam pasję Piotra i to dzięki jego stronie www.guns.com.pl w 2002 r. rozpocząłem przygodę ze strzelectwem pneumatycznym :) Wielkie dzięki Piotrze za przekazanego bakcyla :)
Nie ma to jak wyjazd w plener na zawody HFT :). A w chwili obecnej arsenał składa się głównie z angielskich komponentów : Theoben MFR i lupka Lightstream 4,5-14x44

Pozdr

Bartekk


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 10:26.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.