Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Accesory Corner (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=11)
-   -   ABP Paris- uwaga na nich (http://paneristi.pl//showthread.php?t=459)

PcStud 13-10-2009 19:39

ABP Paris- uwaga na nich
 
3 Załącznik(ów)
pewnie wiekszosc z Was slyszala o ABP Paris- cholernie droga ale tez do tej pory cholernie dobra paryska pracownia paskow

zamowilem u nich tym razem miodowego aligatora "z dziobami" :) wczesniej juz mialem ten pasek i bylem super zadowolony; tym razem dali ciala na calej linii :mad:
- krzywe szycie
- kazda dziurka innego rozmiaru
- zle dobrane kawalki skory- na jednej czesci z jednym rzedem "dziobow", na drugim z dwiema; do tego zgrubienia sa tez na czesci z dziurkami przez co zle sie go nosi (skora w tym miejscu jest ekstremalnie twarda)

myslalem, ze zatrudnili jakiegos nowego czlowieka i grzecznie zlozylem reklamacje- kazdemu moze sie zdarzyc wpadka; okazalo sie, ze pasek zostal uszyty przez samego wlasciciela i ten ma gleboko w powazaniu moje roszczenia wymiany paska na wolny od wad :mad: pasek kosztowal mnie bagatela 335 Euro... :(

na zdjeciach malo co widac, zrobione na szybko telefonem :o

matej 13-10-2009 23:10

Odp: ABP Paris- uwaga na nich
 
w Polsce rozumiem, ale w tym przypadku? Az dziw bierze, ze obce jest im pojecie "returning customer" :/

zaufanie buduje sie dlugo, ale zepsuc mozna je jednym glupim posunieciem - tutaj ich wzrok nie siega, ale moze opisz to na miedzynarodowym forum? Powinni temat przemyslec i zareagowac nalezycie. Jesli tego nie zrobia, to przyszlo Ci zaplacic duza cene za wiedze, ze z tymi ludzmi nie warto robic interesow.
Tym bardziej chwala Ci za to, ze ta wiedza dzielisz sie z innymi

powodzenia!

AdamLuczak 13-10-2009 23:32

Odp: ABP Paris- uwaga na nich
 
LOL :O

Adam

krystek 14-10-2009 14:38

Odp: ABP Paris- uwaga na nich
 
Jeżeli na prawdę pasek został uszyty przez samego właściciela to musiał on sporo wypić przed pracą.

draleks 14-10-2009 23:52

Odp: ABP Paris- uwaga na nich
 
Dziwi mnie to bardzo, ABP ... ?
Wczoraj dotarły do mnie ich dwa paski i oba są ok, tzn. szycie może nie jest idealne, ale to co u Ciebie widać to straszne dziadostwo!

PcStud 15-10-2009 00:10

Odp: ABP Paris- uwaga na nich
 
mnie bardziej dziwi to, ze cholerniki ida w zaparte, ze to wcale nie sa niedorobki i wrecz powinienem sie cieszyc, ze tak pieknie widac reczna robote ;) odpisali mi, ze jak chce proste szwy i rowne dziurki to powinienem kupic sobie pasek "fabryczny" :eek: jeszcze sie przerzucamy mailami, dam znac jak sie skonczy ta historia...

krystek 15-10-2009 12:38

Odp: ABP Paris- uwaga na nich
 
Jeżeli nadal będą upierać się przy swoim koniecznie opisz sytuację na zagranicznym forum.

matej 15-10-2009 13:47

Odp: ABP Paris- uwaga na nich
 
ciekawe, czy w prawie EU rowniez obowiazuje mozliwosc zwrotu zakupionego via net produktu w ciagu 10 dni bez podania przyczyny (nie wykazujacego sladow uzytkowania)?

PiterM 18-10-2009 01:56

Odp: ABP Paris- uwaga na nich
 
Rafał, to jest jakaś MASAKRA! Normalnie jestem w CIĘŻKIM szoku...CIĘŻKIM!!!

artme 19-10-2009 12:29

Odp: ABP Paris- uwaga na nich
 
Piknie... :-/


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 02:02.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.