Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Accesory Corner (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=11)
-   -   Woj/Patrik case maker :) (http://paneristi.pl//showthread.php?t=303)

patriko 02-02-2009 20:42

Woj/Patrik case maker :)
 
4 Załącznik(ów)
Witam Wszystkich Paneristi !!
Na początku super że powstał Nasze polskie forum . Przeglądając AC z nieukrywaną dumą czytałem Wasze posty na temat futerałów firmowanych Woj a teraz Patrik case :) . Dzięki wszystkim za super opinie !! Zapraszam zaintersowanych do bezpośredniego kontaktu ze mną na mirowal@gmail.com . lub dyskusji na forum .
Pozdrowienia Patrik

PcStud 02-02-2009 22:56

Odp: Woj/Patrik case maker :)
 
to na prawde stary dobry Wojtecki? :eek: czemus cholerniku sie nie przyznal, ze po polsku piszesz jak u Ciebie kupowalem futeraly ;) bardzo sie ciesze, ze Wojtecki nie zaginal w boju, bo bez dwoch zdan jego futeraly sa najlepsze :D

witaj na forum!

patriko 03-02-2009 13:02

Odp: Woj/Patrik case maker :)
 
1 Załącznik(ów)
Witam
Bo to było tak :) Nazwa Wojtecki wzieła się od nicka mojego kuzyna , z którym zajmowaliśmy się futerałami , niestety nasze drogi rozeszły się jakiś czas temu dlatego też nowa nazwa Patrik case a nie długo mam nadzieję że również Patrik straps . Tak , zamierzam wróćić do pasków również :) Co do znajomości Naszego języka , przepuszczam że meilowałeś z Woj nie ze mną ( mój email mirowal@gmail.com ) ,który też rozmawia po Polsku choć nie tak dobrze jak ja :) . Fajnie że jest polskie forum paneristi , zawsze to milej w rodzimym języku popisać . Poniżej full ammo magazine z M21-14SF dobrana para :D .
Pozdrawiam Patryk
Ps. Jak moderator na paneristi.com zgodzi się zablokować na jakiś czas mojego posta na AC wystawię moje paski ze starej produkcji na licytację od 1$ plus koszt wysyłki ,są to paski na 90 % .

ellore 03-02-2009 13:09

Odp: Woj/Patrik case maker :)
 
Cytat:

Napisał PcStud (Post 1780)
to na prawde stary dobry Wojtecki?

Nie chcę wprowadzać niepotrzebnego zamętu ale to nie jest stary Wojtecki. Chociaż być może równie doby - tego nie wiem. Temat był wałkowany na paneristi.com:

http://www.network54.com/Forum/35339...+Case+Thoughts

Wymieniłem nawet dwa maile ze starym Wojteckim w tej sprawie, ale wnioski zachowam dla siebie - każdy powinien mieć swoje.

Może Patryk napisze coś więcej dlaczego woj case teraz nazywają się patrik case?

patriko 03-02-2009 21:08

Odp: Woj/Patrik case maker :)
 
Witam ponownie
Bardzo chętnie wyjaśnie Wszystkim zaintersowanym całe zamieszanie wynikające z nazwą Wojtecki . Tak jak użytkownik ellore trafnie zwrócił uwagę nie jestem Wojteckim i tu się w 100 % zgadzamy :) Tylko że Wojtecki nigdy nie był producentem futerałów cases o tej nazwie ! Tak jak wcześniej wspomniałem jestem jego kuzynem i nasze drogi rozeszły się z różnych przyczyn . Co do tego że temat był wałkowany na formu Paneristi.com to prawda , proponuje Wszystkim zaintersowanym przeglądnąc dokładnie wszystkie posty z tym związane. Projektantem futerałów był i jest mój ojciec ,czego "Stary Wojtecki " się chyba nie wyparł w korenspodencji z użytkownikami ? Pozwolicie że nie będę komentował zarzutów typu " że mój wredny kuzym wykorzystał moją tragedię rodzinną do kradziery mi narzędzi i pomysłu itd. " Nie wiem jak się odnieść do poniższego stwierdzenia "Nie chcę wprowadzać niepotrzebnego zamętu ale to nie jest stary Wojtecki. Chociaż być może równie doby - tego nie wiem. Temat był wałkowany na paneristi.com:" -czy piszący ma na myśli osobę czy produkt ? Jeżeli chodzi o osobę to jeszcze raz podkreślam nie jestem Wojteckim co do produktu mogę zapewnić że jest ten sam od początku . Ponieważ jak słusznie zauważył
ellore zmiana z Woj na Patik wywołał burzę na paneristi.com jak i innych forach a za nią posypały się setki pytań o "orginalność produktu" , futerały zostały sprawdzone na 1000 sposobów przez samych zaintersowanych czyli paneristi. Ostatnie sprawa :dlaczego zmieniłem nazwę ,również odsyłam do forum na paneristi.com , gdzie ten temat również był dokładnie poruszany . Ponieważ nick Wojtecki i ten sam email (Wojtecki@gmail.com) należy do Wojtka czyli kuzyna ,padła propozycja ze strony paneristi o zmianie nazwy z czym się zgodziłem . Dlatego używam Patik case , była jeszcze propozycja imienia mojego ojca a wujka wojteckiego ale zostało patrik case :) .
Zapraszam Wszystkich zaintersowany do dalszej dyskusji , prosiłbym jedynie o dokładne przeglądnięcie wszystkich postów na paneristi.com a nie jedynie pozyskanie wybiórczej informacji :)
Pozdrawiam Patryk


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 18:36.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.