Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Watch Discussion (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=2)
-   -   No i wpadłem po uszy. (http://paneristi.pl//showthread.php?t=641)

tony26 09-08-2010 22:32

No i wpadłem po uszy.
 
Witam Koleżanki i Kolegów,

Jak w tytule. Od jakichś dwóch lat jestem zarażony zegarkową pasją. Zaczęło się od KMZiZ. Sidziałem, czytałem, oglądałem. Rano, za dnia, wieczorem i w nocy. Był Maurcie Lacroix (x2). Gdzieś tam patrzę jakiś dziwny zegarek - Panerai, hm co to takiego ? Popatrzyłem, o do licha nie jest tani ! Ale już wówczas coś we mnie drgnęło. Jednak odeszło w zapomnienie bowiem pojawiała się ona - Omega PO 45,5. O Mój Boże, Stani już dwa razy robił mi oferty. Naprawdę korzystne. Jednak ciąglę coś było nie tak i PO nie mam do dziś dnia.
I jakiś tydzień temu (może dwa) stało się i trafiłem tutaj. Trafiłem i wpadłem po uszy. Uszy Pama. Przypomniałem sobie, już go gdzieś widziałem ?! A tu taka obfitość. Ratujcie, nie mogę się otrząsnąć.
A teraz poważnie. Piękne te Wasze zegarki. Muszę o jeden powalczyć. Doradźcie 00005, 00111,00104, 00090. Nie ukrywam - determinuje mnie także cena. Podzielcie się opiniami i napiszcie jak wytrzymywaliście bez nich. I ważne gdzie ich szukać korzystnie. Zbieranie funduszy trochę potrwa ale jakoś muszę dać radę. Dzisiaj noszę na ręce coś co ma przypominać Pama, kupiłem spontanicznie w KMZiZ Gycine Incursore. Jutro będę miał paseczek RIOS No.360 Genuine Russian Leather. Z góry dziękuję i pozwolę sobie pozdrowić wszystkich.

HOLA 10-08-2010 11:27

Odp: No i wpadłem po uszy.
 
Cześć, ja miałem PO Big Size i powiem Ci, że zegarek bardzo fajny ale dopiero PAM obudził we mnie prawdziwe emocje. Jakość, historia, wygląd i mnóstwo pasków to coś czego nie da sie nie lubić. Z tańszych Pamów wziąłbym 112, jak dla mnie ideał. Zresztą obojętnie którego kupisz i tak będziesz zadowolony.
Pzdr

gludek 10-08-2010 16:50

Odp: No i wpadłem po uszy.
 
Ja mam nadal PO 45,5mm i noszę go na przemian z PAMem. Tissot i inne wynalazki niestety leżą po szufladach. Ale w pełni Ciebie rozumiem, że wybierasz PAM, bo też bym tak zrobił. Podobnie jak HOLA wybrałbym 112 ale tak naprawdę to polecam zbierać troszkę dłużej i wybrać 312. Koperta 1950, werk in house...naprawdę warto :)

Marcin 10-08-2010 23:57

Odp: No i wpadłem po uszy.
 
Faktycznie czytając Twój post ma się wrażnie lekkiej choroby... :)
Co do PAMa się nie wypowiadam, są gusta i guściki, natomiast na pewno będziesz zadowolony z paska. Noszę go od dwóch tygodni z PAMem 70 i sobie chwalę. Nawet bardzo. Porównywałem z paskami trzykrotnie droższymi i jakość ta sama.

pasjonat 11-08-2010 00:10

Odp: No i wpadłem po uszy.
 
ja bym pomyslal o lini Submersible Te zegarki sa niesamowite

spider 11-08-2010 00:21

Odp: No i wpadłem po uszy.
 
A ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad radiomirem, który jest bardzo niedoceniany a piękny w swej prostocie i bryle. Może być i elegancki i sportowy - kwestia paska. Panerai to moc historii a sam poczatek historii firmy to radiomir. Sam miałem ten dylemat co wybrać, myślałem tylko o luminorach a stało się że mam 210 :) polecam portal paneristi.com zanim kupisz zapytaj innych o referencje dla sprzedawcy. pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 16:13.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.