Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Watch Discussion (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=2)
-   -   luminor vs. radiomir (http://paneristi.pl//showthread.php?t=591)

spider 19-03-2010 14:36

luminor vs. radiomir
 
Ciekaw jestem Waszego zdania która obudowa jest ładniejsza, praktyczniejsza i którą byście wybrali mogąc mieć tylko 1 pama w kolekcji, na rękę na codzień. Najcenniejsze opinie oczywiście posiadaczy którzy mieli na łapce oba modele. Myśle że to bedzie ciekawa dyskusja, nierozwiązywalna na innych forach zagranicznych :)
pozdrawiam

Raf_fkn 19-03-2010 15:09

Odp: luminor vs. radiomir
 
Witaj!
Ja wybrałem Luminora, bardziej do mnie przemawia kształt koperty, charakterystyczna ochrona koronki oraz system zmiany pasków (zwłaszcza nowe rozwiązanie bez użycia śrubokręta, chociaż wcześniej miałem model 112 i to też mi nie przeszkadzało). Dodatkowo taki mały niuans - max. wodoszczelność koperty radiomira to 100M. W codziennym życiu całkowicie wystarczająca, ale nigdy nic nie wiadomo :) - mój luminor ma 300M (to taki komfort psychiczny). To tyle w kwestii posiadania tylko jednego modelu Pama. Najchętniej zakupiłbym również jakiegoś Radka, ale na razie nie dojrzałem do tego :)

PcStud 19-03-2010 15:34

Odp: luminor vs. radiomir
 
subiektywnie Radek ladniejszy, szczegolnie do garnituru... ale na codzien wkurza zakrecana koronka

wszystko w temacie ;)

AdamLuczak 19-03-2010 17:52

Odp: luminor vs. radiomir
 
Ja z kolei jako pierwszy i na razie jedyny PAM mam Radiomira :)
A w mam nadzieję niedalekiej przyszłości Luminor albinosik :)

adam

krystek 19-03-2010 21:22

Odp: luminor vs. radiomir
 
Zdecydowanie Luminor

difrat 19-03-2010 21:51

Odp: luminor vs. radiomir
 
Cytat:

Napisał PcStud (Post 2819)
subiektywnie Radek ladniejszy, szczegolnie do garnituru... ale na codzien wkurza zakrecana koronka

wszystko w temacie ;)

zgadzam się miałem oba,
teraz mam tylko luminora i nie żałuję (głownie ze względów użytkowych)

gludek 19-03-2010 21:51

Odp: luminor vs. radiomir
 
Zdecydowanie Luminor. Radek jak do tej pory jakoś nie złapał mnie za serce. Jeżeli za jakiś czas zdecyduję się na kolejnego PAMa to na pewno będzie to Luminor. Argumenty dokładnie takie same jak podał Raf_fkn. :cool:

PiterM 19-03-2010 23:08

Odp: luminor vs. radiomir
 
Radiomir zdecydowanie "ładniejszy", za to Luminor to MASZYNA i to mi się w nim podoba. On nie ma był "ładny", ma być mocny, duży i pokazywać czas w sposób błyskawiczny do odczytania. Luminor Base, yeah!

kcpwr 20-03-2010 13:24

Odp: luminor vs. radiomir
 
Dla mnie Radek subiektywnie ładniejszy i poręczniejszy na nadgarstku ale zgadzam się że Luminor powinin być duży masywny męski i tak zawsze /jak na dzisiaj / będe chciał mieć pod ręką jakiegoś Luminorka ... Pozdrawiam

moko007 20-03-2010 17:03

Odp: luminor vs. radiomir
 
Dla mnie na codzień bardziej sprawdza się luminor, ale gdybym miał nosić częsciej garnitur to pewnie wybrał bym radka. W zasadzie chodzi mi po głowie nowa 338, ale na "chodzeniu po głowie" pewnie się skończy :rolleyes:


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 18:52.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.