Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Kupię, sprzedam, zamienię... (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=6)
-   -   Szyję paski na zamówienie (http://paneristi.pl//showthread.php?t=144)

Pan Igor 07-03-2008 00:23

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Ja również dziękuje za klimatyczny i świetnie wykonany pasek! Mam nadzieję, że rzetelnie uda mi się go zrecenzować :rolleyes:

Pozdrawiam, Igor

Pan Igor 08-03-2008 14:01

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Mam nadzieję, że oddałem opisem + zdjęciami klimat i moje spostrzeżenia nt pasków Strapmakera:

http://paneristi.pl/showthread.php?p=784#post784

Pozdrawiam, Igor

PcStud 08-03-2008 20:06

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
tworca na pewno nie powinien sie czuc rozczarowany :)

Strapmaker 09-03-2008 00:05

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
:rolleyes: bardzo miło mi to słyszeć, niemniej jeszcze daleeeka droga nim będę w pełni zadowolony z moich produkcji :)

PiterM 09-03-2008 21:54

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
cześć :)

Strapmaker 21-04-2008 12:36

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Witam :)

Niedawno uszyłem kilka pasków 24mm

Taki



I taki



i taki




i jeszcze kilka innych :)

Dopracowałem także sztukę zmiękczania olejkami.





Ostatnio natomiast pobawiłem się w troszkę inne paski, oto efekt:







Czarna skóra, w przestrzeniach między łuskami oraz w dziurkach na niebiesko, szyte jaskrawo żółta nicią :D

No i powstał w mojej głowie plan zrobienia paska "smoczego" czyli z nachodzących na siebie skórzanych łusek, które osobno nawoskuje na gorąco i wymodeluję by wyglądały obłędnie.

I mam takie pytanko, miałby ktoś ochotę na taki smoczy pasek ?

Pytan się bo to stracznie czasochłonne bedzie, wycinanie, cieniowanie, woskowanie, tłoczenie, modelowanie, klejenie i szycie.

Oczywiście ten czarny pasek był robiony jako eksperyment/prezent więc nie jest nawet w połowie tak wykonany jak być powinien.

Ten smoczy może byc dowolnego koloru ale chyba najfajniej wyglądałby brąz z ciemniejszymi tłoczeniami na łuskach i jaśniejszych obwódkach tłoczeń.

Jak ktoś będzie chcieć to możliwe jest dołączenie do paska mosiężnej tabliczki z imieniem i nazwiskiem właściciela, przyszytej jako ostatnia łuska, albo jako dodatek do paska. Cokolwiek wymyślicie pewnie uda się zrobić :)

Ewentualnie mogę pomysleć nad wstawkami ze skóry węża w miejsce tłoczeń na łuskach, albo same łuski zrobić ze skóry węża by pracowały jak sie pasek zakłada na rękę (by się rozsuwały i zsuwały).

Ma ktoś ochotę i odwagę chcieć taki pasek ? :D

Będzie to prawdopodobnie pojedyncza sztuka, więc 100% rasowy custom.

Pozdrawiam,
Strapmaker

AdamLuczak 21-04-2008 14:45

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Wrzucaj fotki na serwer paneristi...
Teraz ich nie ma...

Adam

Strapmaker 21-04-2008 15:18

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Ale ja widzę fotki :)

AdamLuczak 21-04-2008 17:36

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Cieszę się Twoim szczęściem ;)

Adam

igorwabik 13-06-2008 09:45

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Cytat:

Napisał Strapmaker (Post 942)
Witam :)

Niedawno uszyłem kilka pasków 24mm

Taki



I taki



i taki




i jeszcze kilka innych :)

Dopracowałem także sztukę zmiękczania olejkami.





Ostatnio natomiast pobawiłem się w troszkę inne paski, oto efekt:







Czarna skóra, w przestrzeniach między łuskami oraz w dziurkach na niebiesko, szyte jaskrawo żółta nicią :D

No i powstał w mojej głowie plan zrobienia paska "smoczego" czyli z nachodzących na siebie skórzanych łusek, które osobno nawoskuje na gorąco i wymodeluję by wyglądały obłędnie.

I mam takie pytanko, miałby ktoś ochotę na taki smoczy pasek ?

Pytan się bo to stracznie czasochłonne bedzie, wycinanie, cieniowanie, woskowanie, tłoczenie, modelowanie, klejenie i szycie.

Oczywiście ten czarny pasek był robiony jako eksperyment/prezent więc nie jest nawet w połowie tak wykonany jak być powinien.

Ten smoczy może byc dowolnego koloru ale chyba najfajniej wyglądałby brąz z ciemniejszymi tłoczeniami na łuskach i jaśniejszych obwódkach tłoczeń.

Jak ktoś będzie chcieć to możliwe jest dołączenie do paska mosiężnej tabliczki z imieniem i nazwiskiem właściciela, przyszytej jako ostatnia łuska, albo jako dodatek do paska. Cokolwiek wymyślicie pewnie uda się zrobić :)

Ewentualnie mogę pomysleć nad wstawkami ze skóry węża w miejsce tłoczeń na łuskach, albo same łuski zrobić ze skóry węża by pracowały jak sie pasek zakłada na rękę (by się rozsuwały i zsuwały).

Ma ktoś ochotę i odwagę chcieć taki pasek ? :D

Będzie to prawdopodobnie pojedyncza sztuka, więc 100% rasowy custom.

Pozdrawiam,
Strapmaker


Wysłałem PM


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 02:10.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.