Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Kupię, sprzedam, zamienię... (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=6)
-   -   Szyję paski na zamówienie (http://paneristi.pl//showthread.php?t=144)

abortnik 07-09-2008 21:38

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
witam.

jestem tu nowy. czy oferta odnośnie pasków aktualna? kupiłem niedawno zegarek PANAREI LUMINOR MARINE FIRENZE 1880 jest on na metalowej bransolecie a chciałbym skórzaną. Jaka jest cena ostateczna ?

prosił bym o jakieś propozycja wyglądu i z jakiej skóry i z klamrą oczyiście
chodzi o kompletny pasek.(klamra język i pasek)

pozdrawiam

lukaszr 11-09-2008 09:45

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Witam
Ja również byłbym zainteresowany.
poszedł PM

Strapmaker 30-09-2008 11:59

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Witam :)
Przepraszam za brak odpowiedzi na prywatne wiadomości. Dłuuugie wakacje i niespodziewana przeprowadzka odcięła mnie od internetu i warsztatu :)

Niemniej już jestem.

Paski szyję dalej lecz na tę chwilę kolejka jest bardzo duża i nie jestem w stanie powiedzieć jak długo potrwa nadrobienie powakacyjnych zaległości.

Postaram się jak najszybciej zacząć przyjmować nowe zamówienia :)

Pytania i zamówienia o paski proszę kierować na Sebastian.Ptasznik(at)gmail.com

Pozdrawiam,
Strapmaker


PS: niedługo pojawi się (prawdopodobnie) króciutki opis mojego nowego paska (prototyp, nowy rodzaj skóry, garbowana roślinnie z Włoch). Jesli opinia o nim będzi epozytywna postaram się wypuścić krótką serię sygnowanych i numerowanych pasków 24/24 z tej skóry właśnie :)

Jędrek38 01-10-2008 11:06

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Jezeli dobrze skladam fakty, to pierwszy pasek z wloskiej skory jest w moim posiadaniu. Dwa dni noszenia to moze zbyt krotko aby wydawac sady, ale mozecie mi wierzyc ze pasek jest swietny. Mysle ze bedzie trudno komus zrobic bardziej miekki pasek. W zasadzie uklada sie nawet do wloskow na nadgarstku:)
Wszystkie paski ktore mam od Sebastiana wygladaja swietnie, a opinie o walorach uzytkowych wydam za jakis czas.
Pzdr.

Strapmaker 27-10-2008 13:10

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Dwa mięciutkie pieszczoszki na Pama :)
Właściciel może się wkrótce wypowie na ich temat.
Gorzka Czekolada oraz Krem Cappucino, to ich nazwy robocze, które zostaną dziś zastąpione przez kolejne numery ;)
Jucht veg tanned, krawędzie wykończone żywicą Tracangath, impregnacja 3 specyfikami.






Jędrek38 28-10-2008 08:43

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Dla niezdecydowanych. Panowie, te paski nosza sie jeszcze lepiej niz wygladaja. Mam cztery rozne modele od naszego kolegi, wiec czerpie wiedze z wlasnych doswiadczen:)

Strapmaker 20-11-2008 20:05

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Tym razem dwa "eleganty" 26/22mm.
Wiśnia i połyskliwy, ciemny brąz.

















Pozdrawiam :)

Strapmaker 12-12-2008 11:20

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Mam przyjemność zaprezentować jedne z najbardziej pracochłonnych pasków jakie kiedykolwiek uszyłem :)

24/22mm

Te z krzyżowym szyciem, nie dość, że są długie na 150mm to jeszcze szyte drobnym ściegiem. By taki pasek uszyć potrzeba +\- 2-3 razy tyle czasu ile na normalny pasek.

Chciałbym w tym miejscu podziękować właścicielowi pasków za ponadprzeciętną cierpliwość :)











Pozdrawiam

viajero 12-12-2008 15:03

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
Mam pasek autorstwa Strapmakera - właściwie nawet parę :).
Noszą się świetnie - jak patrzę na najnowsze produkcje to coś mi mówi, że będę miał do autora słów kilka na temat kolejnego z moich pasków ;)

wojtekgg 09-11-2009 15:49

Odp: Szyję paski na zamówienie
 
strapmaker daj jakis telefon do ciebie


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 00:03.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.