Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Watch Discussion (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=2)
-   -   Pytanie o serwisowanie Panerai (http://paneristi.pl//showthread.php?t=213)

solo501 23-09-2008 17:16

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Cytat:

Napisał Pan Igor (Post 1510)
Chyba mam mały problem techniczny w zegarku

Co się stało? :eek:

Pan Igor 23-09-2008 19:25

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Prawdopodobnie spadła/pękła sprężyna naciągu... W serwisie OP potrwa to ok 6 tygodni, tak więc znalazłem dwóch zaufanych zegarmistrzów w Warszawie, którzy już mieli Pamy w naprawie i bez problemu podejmą się serwisu i przeglądu. W tym tygodniu pewnie też oddam Marinę i zacznę czekać na efekty :rolleyes:

solo501 23-09-2008 19:46

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Życzę szybkiego i pomyślnego załatwienia sprawy:)

PiterM 01-10-2008 18:21

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Mija tydzień, więc jestem niezmiernie ciekawy co tam słychać u Mariny? :D

Pan Igor 01-10-2008 19:50

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Jest w dobrych rękach człowieka, który na wizytówce ma tytuł "mistrz dyplomowany", który w miłej rozmowie przyznał się do wielkiego szacunku dla marki OP, który ma zakład w centrum Warszawy, a o którym tak żadko można na forum usłyszeć...

Przyznam się, że zegarek oddałem mu wczoraj, tak więc jestem umówiony na wstępny odbiór za tydzień (teraz podobno są jakieś targi zegarkowe w kilku miejscach w Polsce, w których on uczestniczy, a mi nie zależy, by się spieszył).

Jak wróci dam znać (a przyznam, że mi się przykrzy bez Mariny) i chętnie wystawię mu referencję (mam nadzieję, że w 100% pozytywną) :rolleyes:

Pozdrawiam

Pan Igor 06-10-2008 19:21

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Informuję zgodnie z obietnicą, że Marina już w domu! Po tych kilku godzinach wszystko spisuje się rewelacyjnie, cyka jak miło i żadnych oznak złego funkcjonowania!

Jednocześnie wystawiam jak najlepszą rekomendację dla Marka Jakuba Binia za świetny serwis!



Pamowi zafundowałem również przegląd i konserwację mechanizmu + roczna gwarancja, tak więc w teście dokładności chodu wykazał następujące wskazania (różne położenia):

0,0
0,0
0,0
0,1
0,1
0,1
0,0
0,0
0,0
0,0

Pozdrawiam!

AdamLuczak 06-10-2008 19:37

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Z ciekawości jaki to koszt ?

Adam

Pan Igor 06-10-2008 19:45

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Zapłaciłem 620zł - nie wiem czy to dużo czy mało za taką usługę, wiem jednak, że nie wysyłając do Niemiec nie straciłem :rolleyes:

Pozdrawiam

Vorph 07-10-2008 01:08

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
Mam pytanie dotyczące "serwisu" koperty. Otóż po ostatniej inspekcji mojego PAMa zauważyłem bardzo dużo rys na kopercie (model 111), w tym jedna bardzo głęboka. Czy to normalne dla stojedenastki? Czy takie zarysowania można usuwać?

viajero 11-12-2008 10:09

Odp: Pytanie o serwisowanie Panerai
 
A jaki jest koszt serwisowania w Metropolitanie?
Czeka się, jak rozumiem 6 tygodni :(


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 11:46.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.