Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Regulamin oraz misja forum Paneristi.pl (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=7)
-   -   Greetings from admin :) (http://paneristi.pl//showthread.php?t=30)

AdamLuczak 09-07-2007 21:17

Greetings from admin :)
 
Hej,

Czas się przywitać więc chyba tutaj mi najbardziej wypada :)
Witam na forum :D

Wasz AdamLuczak

eye_lip 09-07-2007 21:58

Odp: Greetings from admin :)
 
Cześć,

Jest mi niezmiernie, że od dziś jestem "członkiem:D forum Paneristi.pl

Poważnie - cieszę się, że inicjatywa została zrealizowana, w takiej formie, na dobrym silniku i przede wszystkim przez osoby które cenię.

kkwpk 09-07-2007 22:59

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam się ze wszystkimi. Bardzo się cieszę że będę tu z Wami.

rip 09-07-2007 23:14

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam Was!
Gratuluje założenia i uruchomienia forum.
Co prawda Panerai nie mam ale bede Was odwiedzal! :D

klod100 09-07-2007 23:38

Odp: Greetings from admin :)
 
I ja witam wszystkich, nie tylko posiadaczy zegarków Panerai. Albowiem, cytując ikonę tego ruchu - Hammera: " Oh SO Much MORE than just a Watch" - Paneristi, to nie tylko posiadacze zegarków Panerai a znacznie więcej - to społeczność ludzi którzy kochają zegarki Panerai (i inne tool-watche ) cenią podobne wartości ale przede wszystkim się lubią i dobrze się czują we własnym towarzystwie. Tak więc nie musisz posiadać zegarka Panerai, (oczywiście życie jest wtedy uboższe ;) ) aby być Paneristi (zawsze jesteś nim potencjalnie) - wystarczy, że czujesz bluesa :cool:

mik 10-07-2007 00:07

Odp: Greetings from admin :)
 
Ja także witam serdecznie. Bardzo się ciesze, że powstało to miejsce. Tak jak napisał Klaudiusz "So much more than just a watch". Czuje, że to początek czegoś fajnego i cennego i ciesze się, że mogę być częścią tego :-)

PcStud 10-07-2007 10:34

Odp: Greetings from admin :)
 
smiesznie troche, ze my sie juz wszyscy przeciez znamy i to najczesciej z wiecej jak jednego forum :rolleyes:

ale przywitac sie nie zaszkodzi- tak wiec witajcie :D

Dommir 11-07-2007 10:53

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam wszystkich, starych i nowych znajomych.
Fajnie, że powstało to forum.
Chociaż mam zegarek tej marki to moja wiedza o niej jest ciągle niewystarczająca. Mam nadzieję, że dzięki Wam, wkrótce się to zmieni.
Muszę pomyśleć nad adekwatnym dla tego forum avatarku.

Pozdrawiam

Mirek

grzesiek 11-07-2007 20:49

Odp: Greetings from admin :)
 
Puk, puk.
Witam. Cieszę się, że powstało forum miłośników "traktorów". Sporo uczestników już znam z innego miejsca.
OP nie mam, ale jestem zarażony. Miałem okazję przez prawie cały dzień nosic na nadgarstku Luminora Base Logo i wiem, że taki będę miał. Kiedyś.
Z innych włoskich odchyłek — kawa.

PiterM 12-07-2007 01:59

Odp: Greetings from admin :)
 
witam Grześku! Ja czekałem na spełnienie swojej pasji chyba z pięc lat... a potem jest tylko gorzej ;)

RadekQ 12-07-2007 08:56

Odp: Greetings from admin :)
 
Cytat:

Napisał PiterM (Post 151)
Ja czekałem na spełnienie swojej pasji chyba z pięc lat... a potem jest tylko gorzej ;)

na pewno gorzej dla portfela, ale frajda ze spogladania na zegarek i dokupowanie nowych "ubranek" to prawdziwa frajda:D

Maro66 14-07-2007 16:24

Odp: Greetings from admin :)
 
To i ja się przywitam.

Świetny pomysł na forum, "starzy" Znajomi, nowe miejsce.

Witam i pozdrawiam

Marek

kokop 14-07-2007 18:07

Odp: Greetings from admin :)
 
Witajcie! Faktycznie:) Sami znajomi.

Staruszek 14-07-2007 21:20

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam i bardzo mi miło gościć tutaj , co prawda praktycznie znamy się wszyscy - ale rozumiem ze tutaj rozmawiamy na temat OP - oczywiście będę tego przestrzegał i mam nadzieję że Inni też - na razie niewiele mam do powiedzenia i bardzo dobrze - może niedługo - kto wie , jeszcze raz witam wszystkich serdecznie !

jazzband 22-07-2007 22:13

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam wszystkich.
Paneraia nie mam. Na razie nie planuję :)
Ale wpadnę tu od czasu do czasu poczytać i pooglądać.

pozdrawiam,
j.

jajacek 23-07-2007 22:24

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam Pamów [panien nie stwierdzam]
Od pewnego czasu coś mnie męczy ,czy to może być brak Pana mojego ?
Myślę o Nim [sub 024] oglądam [metropolitan] czytam[fora różne] i chyba
nadejszła wiekopomna chwiła.Dziś to króliczek,ale zacznę Go gonić.
pzdr.Paneristi [ to ponoć naród wybrany] Jajacek.

bongo 30-07-2007 12:12

Odp: Greetings from admin :)
 
Ja będę mało oryginalny i powiem: Cześć!

satyr 25-09-2007 15:44

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam Panowie!
(Panera)iście zacne towarzystwo !

;)

bjablons 25-09-2007 22:45

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam serdecznie,
Od dziś wczesnych (jak się potem okazało) godzin rannych, jestem dumnym posiadaczem Panerai (PAM 00005), mam nadzieję, że mój pierwszy P. wyląduję na mojej ręce w przeciągu tygodnia...
Mieszkam w Warszawie, Poznaniu. Poza ulubionymi zagarkami (Rolex, IWC), jestem wieloletnim fanem cygar i tu oczywicie Partagas D No. 4 i Montechristo No. 2.

Na codzień zajmuje się systemami ERP (głównie sales i sourcing), w tym aplikacje z rodziny SAP i to co dla SAP w peryferii, ponadto jestem certyfikowanym ICC Coachem.

Jeśli zdaży się tak, że będziesz mieć pytanie z tego tematu, pisz śmiało, jestem do Twojej dyspozycji :-)

bjablons

meXy 23-01-2008 20:29

Odp: Greetings from admin :)
 
Czołem miłośnicy! Witam wszystkich starych i nowych znajomych. Mimo, iż nie posiadam aktualnie żadnego PAM'a, pozwolę sobie trochę pobyć w tym klimacie, możliwe, że kiedys się do niego przekonam:)

difrat 25-01-2008 10:37

Odp: Greetings from admin :)
 
jak widać droga na paneristi.pl prowadzi przez ZegarkiKlub ;)

witam i pozdrawiam kolegów - Radek z Wrocławia.

ps. coś mi się na bieżący rok PAM (najpewniej 183) marzy, mam nadzieje że pomożecie rozwiać pewne wątpliwości ;)

zwirek 29-01-2008 01:39

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam i ja, co prawda Pam'a nie posiadam, ale bardzo chętnie o nich poczytam :D

koliber 29-01-2008 14:54

Odp: Greetings from admin :)
 
Oj przepraszam za zwłokę ale mnie to forum wciągnęło a i znajomi tu są:) no i sami wiecie.
Tak do rzeczy Dzień dobry Ja tu trafiłem kompletnie od tyłu strony ;)
Pierwszy zegarek Panerai zobaczyłem na zupełnie nie zegarkowym forum potem tez tam przeczytałem o Paneristi i kto nim min jest i wiedziałem już ,że muszę go mieć.
Moje życie trwa ponad 30lat a zamiłowanie do zegarków ponad 20.
Witam was i pozdrawiam.

PiterM 01-02-2008 11:03

Odp: Greetings from admin :)
 
cześć :D

jacus 03-03-2008 12:04

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam. Nie jestem jeszcze posiadaczem zegarka Panerai ale po długich poszukiwaniach jestem zdecydowany przyłączyć się do "Społeczności Paneristi"
Pozdrawiam starych (z KMZiZ) i nowych znajomych.:D

Maro66 03-03-2008 18:12

Odp: Greetings from admin :)
 
WItaj, witaj!:)

QHU 19-03-2008 22:28

Odp: Greetings from admin :)
 
Pozdrowienia dla wszystkich pamaniakow. Pama jeszcze nie mam ale nabyc zamierzam, max drogie ale jak sprzedam carrere i dorzuce pare funciakow to cos moze dam rade upolowac. Sorry za brak pl znakow-nadaje z Angli.

AdamLuczak 19-03-2008 23:37

Odp: Greetings from admin :)
 
Witaj kuhu ;)

Adam

zardz 16-03-2010 23:52

Odp: Greetings from admin :)
 
Witam, pozdrawiam wszystkich Paneristi. Jak większość z Was mnie również dopadła klątwa Panerai :-). Czytam forum od dawna, przyszedł czas na dołączenie do Was. Mam parę pytań, no ale nie w pierwszym poście... P.S. Nie zakładałem nowego wątku na dzień dobry. Tu mogłem się przywitać pod wpisami wielu zacnych forumowiczów, co było tym bardziej przyjemne.

Raf_fkn 17-03-2010 08:10

Odp: Greetings from admin :)
 
Witaj!
Z pytaniami wal śmiało - na pewno ktoś pomoże :)

AdamLuczak 17-03-2010 11:38

Odp: Greetings from admin :)
 
Witaj zardz :)

Adam

wowos 23-07-2010 17:55

z opóźnieniem...
 
...witam Wszystkich


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 23:57.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.