Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Kupię, sprzedam, zamienię... (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kupię Luminora (http://paneristi.pl//showthread.php?t=658)

rbrzezinski 12-10-2010 08:33

Kupię Luminora
 
Jak w temacie, kupię Luminor'a z czarną tarczą, 44mm, z kompletem dokumentów i nie w tytanie.
kontakt: r.brzezinski@agropak.pl

zardz 20-10-2010 22:30

Odp: Kupię Luminora
 
Drogi Kolego, po serii esemesów i telefonów , po ustaleniu wysłania zegarka do Ciebie po Twoim smsie co do firmy TNT-z opcją zobaczenia przedmiotu przy odbiorze i ewentualnym odesłaniu- na wszystko oczywiście sie zgodziłem (którego się smsa niestety nie doczekałem), nagle zamilkłeś na zawsze- mam nadzieję że nic tragicznego Cię nie spotkało, że wszystko z Twoją osobą w porzadku. Tak tylko piszę bo nie bylo na pożegnanie zadnego sygnału od Kolegi i nie wiem czy bukować zegarek dla Ciebie, bo juz w poprzedni weekend chciałeś go mieć koniecznie na nadgarstku-a tu brak nawet do widzenia :-( . Pozdrawiam, zardz.

pablo122 21-10-2010 13:06

Odp: Kupię Luminora
 
Miałem trzy tygodnie temu identyczną sytuację (tzn. ja wysłałem zegarek pocztexem i nie miałem go przez dwa tygodnie) z innym gościem (chyba), wygląda na to iż w naszym kraju dochodzi do tajemniczych zniknięć.

HOLA 21-10-2010 13:41

Odp: Kupię Luminora
 
Jakby to powiedzieć.................to normalka, że ludzie zmieniają zdanie. Trzeba się zabezpieczać, np. umowa KS z zaliczką itp. Albo jak komuś zależy niech odbiera osobiście, zwłaszcza jak nie jest osobą znaną i udzielającą się na forach o tematyce zegarkowej.

gludek 21-10-2010 16:51

Odp: Kupię Luminora
 
Z dwojga złego dobrze, że zniknęli sami, a nie z zegarkami ;)

rbrzezinski 22-10-2010 12:52

Odp: Kupię Luminora
 
Cytat:

Napisał zardz (Post 3241)
Drogi Kolego, po serii esemesów i telefonów , po ustaleniu wysłania zegarka do Ciebie po Twoim smsie co do firmy TNT-z opcją zobaczenia przedmiotu przy odbiorze i ewentualnym odesłaniu- na wszystko oczywiście sie zgodziłem (którego się smsa niestety nie doczekałem), nagle zamilkłeś na zawsze- mam nadzieję że nic tragicznego Cię nie spotkało, że wszystko z Twoją osobą w porzadku. Tak tylko piszę bo nie bylo na pożegnanie zadnego sygnału od Kolegi i nie wiem czy bukować zegarek dla Ciebie, bo juz w poprzedni weekend chciałeś go mieć koniecznie na nadgarstku-a tu brak nawet do widzenia :-( . Pozdrawiam, zardz.

Hola Hola :) Wcale nie zniknąłem :) Pisałem Ci SMS, że z ostateczną decyzją muszę poczekać do poniedziałku (25.10.2010) i prosiłem o rezerwację, jak możesz, do tego czasu.

zardz 22-10-2010 19:22

Odp: Kupię Luminora
 
To mój ostatni post w tym temacie- nie chce mi się powiedzmy... przekomarzać. Ja smsa o odroczeniu decyzji do 25.10.2010 nie dostałem- może grasz na kilka frontów i mnie z kimś pomyliłeś- i jemu wysłałeś tego smsa, a może sieć nie dostarczyła - nie wiem. Miała być od Ciebie wiadomość o wysyłce przez TNT i formie płatności w wtorek/środę (12/13.10.2010)- nie doczekałem się. Jak się rozmyśliłeś wystarczyło napisać. Wobec powyższego Twoja solidność została podważona i z mojej strony transakcja jest już niemożliwa. Pozdrawiam, zardz. P.S. I nie wzywaj Bogu ducha winnego imienia Kolegi HOLA nadaremno...:-)

rbrzezinski 24-10-2010 12:37

Odp: Kupię Luminora
 
Cytat:

Napisał zardz (Post 3254)
To mój ostatni post w tym temacie- nie chce mi się powiedzmy... przekomarzać. Ja smsa o odroczeniu decyzji do 25.10.2010 nie dostałem- może grasz na kilka frontów i mnie z kimś pomyliłeś- i jemu wysłałeś tego smsa, a może sieć nie dostarczyła - nie wiem. Miała być od Ciebie wiadomość o wysyłce przez TNT i formie płatności w wtorek/środę (12/13.10.2010)- nie doczekałem się. Jak się rozmyśliłeś wystarczyło napisać. Wobec powyższego Twoja solidność została podważona i z mojej strony transakcja jest już niemożliwa. Pozdrawiam, zardz. P.S. I nie wzywaj Bogu ducha winnego imienia Kolegi HOLA nadaremno...:-)

Łaskę mi robisz ? Nie jesteś jedynym, który chce sprzedać swój zegarek i można go też bez problemu kupić w Jansenie. Nie to nie, baw się dalej ze sprzedażą.


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 08:42.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.