Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Watch Discussion (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=2)
-   -   Dostępność nowe PAMy (http://paneristi.pl//showthread.php?t=383)

templar 30-01-2010 00:02

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
Dostępność i ceny na Teneryfie mozna sprawdzić mailując do człowieka Mr.Sanjay odpowiedzialnego za zegarki w sklepie IDEAL JOYEROS (oficjalny dealer )email safari@idealjoyeros.com

crk 06-02-2010 19:17

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
sprawdzałem ostatnio dostęnośc u dilera ze szwajcarii części kolekcji 2009:
312 - in stock
320 - in stock
321 - najwczesniej marzec-kwiecien 2010

....diler ten obiecal mi 10% znizki, jakbym sie decydowal....jesli ktos chcialby wiecej szczegolow to zapraszam...w ilosci sila jak to mowia ;) ...

...natomiast nie wiem jak to jest jeśli chodzi o zwrot szwajcarskiego VATu (7,6%) na granicy (w przypadku zakupu będąc w szwajcarii)....czy jest możliwośc, żeby go odzyskac, bez obawy, że służby celne owszem odliczą VAT szwajcarski, ale "dowalą" polski (pewnie 22% jak zakładam) ??? może ktoś z Was się orientuje ?

pawel

PcStud 06-02-2010 20:15

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
jest dokladnie tak jak piszesz- jak odliczysz szwajcarski, zawsze placisz polski... srednio sie oplaca, ale polecam, bo zawsze wspierasz nasz, a nie ichniejszy budzet ;)

crk 06-02-2010 21:04

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
tego się obawiałem..:(
czyli najlepiej bookowac WizzAira...i na weekend do Szwajcarii...10% zawsze coś, tym bardziej , że chyba jednak ceny w CHF są kapkę lepsze niż w UE...a jakby przypadkiem na marzec taki np.321 się już pojawił, to i na Baselworld możnaby wpaśc :) ...i będzie 2 w 1

tommybox 24-03-2010 23:43

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
Już mnie to specjalnie nie interesuje (dostępność), bo od dzisiaj na ręce jest ten jeden wymarzony :D

Bardzo dziękuję Panu Igorowi za pomoc i cenne dla mnie porady :) i wiszę Ci duuuże piwo!

pozdrawiam

tommybox

Raf_fkn 25-03-2010 08:56

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
Wstaw fotki :)

Pan Igor 25-03-2010 10:55

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
Cytat:

Napisał tommybox (Post 2863)
Już mnie to specjalnie nie interesuje (dostępność), bo od dzisiaj na ręce jest ten jeden wymarzony :D

Bardzo dziękuję Panu Igorowi za pomoc i cenne dla mnie porady :) i wiszę Ci duuuże piwo!

pozdrawiam

tommybox

Cieszę się bardzo, że jesteś zadowolony z zegarka jak i z salonu!

Pama gratuluję i jak Kolega mówi - wstaw zdjęcia :)

Pozdrawiam

tommybox 25-03-2010 15:16

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
2 Załącznik(ów)
no dobra ;-) takie na szybko z telefonu...

pozdrawiam!

PS.
Przyjdzie czas na porządną sesję foto!

Raf_fkn 25-03-2010 15:18

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
Gratuluję - niech się dobrze nosi.
Świetna maszyna :)

Jędrek38 12-04-2010 22:08

Odp: Dostępność nowe PAMy
 
Cytat:

Napisał PcStud (Post 2730)
jest dokladnie tak jak piszesz- jak odliczysz szwajcarski, zawsze placisz polski... srednio sie oplaca, ale polecam, bo zawsze wspierasz nasz, a nie ichniejszy budzet ;)


W zyciu. Nie ma zadnego przeplywu informacji do Polski o odliczeniu szwajcarskiego Vatu. Odbieralem 2 razy w Zurichu Vat przed odlotem, a tutaj pies z kulawa noga sie mna nie zainteresowal. Szczerze mowiac nie znam przypadku zeby ktos w Polsce zaplacil, tylko dlatego ze w Szwajcarii odliczyl.

Pzdr.


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 08:13.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.