Paneristi.pl

Paneristi.pl (http://paneristi.pl//index.php)
-   Panerai Watch Discussion (http://paneristi.pl//forumdisplay.php?f=2)
-   -   Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie... (http://paneristi.pl//showthread.php?t=652)

zardz 09-09-2010 21:42

Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...
 
Witam, no to po kolei... 2 tygodnie, 3 tygodnie, 4 tygodnie ... to info o aktywności w poszczególnych działach forum- paneristi.com kilka wpisów + odpowiedzi co dzień(dawno nie zaglądałem ale ruch jest), a my co?, inne fora tematyczne ( zegarkowe) aktywne uczestnictwo co kilka godzin w różnych działach- a my co 2 tygodnie , 3 tyg... żałość..., błagam, nawet o dupie Maryny pisać, ale pisać, pisać , pisać...Na anty-forum anty-Panerai (czyli www.ch...w.......pl) liczne autoironiczno- komediowe dysputy o wielowarstwowej fabule w kingsajzowej konwencji , które co słabsze charaktery panerajowe(raczej przyszłe) mogą zachwiać w kulcie i wierze jedynie słusznej- no ale brak indoktrynacji permanentnej u jednostek słabiej wyrobionych ideologicznej może zachwiać wiarę w słuszność boskości Unitasa( nie piszę bynajmniej o sobie- mnie to nie tylko gra, ale wręcz nie wyobrażam sobie/teraz:) / Paneraia w automacie albo z datą) oraz innych w większości niby-,,in hałsów" ?. Możecie mnie wykląć, skreslić, zawiesić( eee tam a kto to przeczyta....) ale błagam(pamiętam z czołobitnością że nie ja to forum zakładałem i nie ja nad nim czuwam) trochę więcej aktywności- wiele zajerestrowanych osób jest aktywnych , widać że sie logują ale zupełny brak odzewu tj. wpisów na forum/ proszę , błagam wzywam( i ciebie Ludwiku..., i ciebie psie ...) więcej wpisów o WSZYSTKIM ( z wyjątkiem Jarka K.), no chyba że macie to w .. gdzieś tam, to O.K. ...to ostatni gasi światło, zdaje się , że za ..wiecie kim...pozdrawiam, zardz.

zardz 09-09-2010 22:02

Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...
 
Zwalniam w swej pyszałkowatości niejakich :AdamaLuczaka-jedyny sprawiedliwy, oraz PiteraM- grzesznik, ale ojciec a ojca sie nie ... wasz poddańczy sługa, ale jednak samozwańczy Inkwizytor zardz... oczywiście baza to konwencja , ale dla nie czujących służę... proszę na priv.. wasz zardz.

zardz 09-09-2010 23:22

Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...
 
Roberto, krajanie( widzę że jesteś aktywny, a krajan to Browar Krajan(kolo Nakła/szczerze mówiąc specjalnie jechałem 25 km do Trzeciewnicy do Browaru Krajan - otatni - obok grudziądzkiegio, jeśli jeszcze istnieje, browar w kuj-pom.,. po Nakela baz pastery, ale okazał się lekko słaby tzn. miodowy w posmaku, porażka ale nie o to chodzi) daj głos a nie uchylaj się chociażby to było o d.M.(j.w.- opcja szukaj:D). Pozdrawiam Wszystkich odpowiadających, szczególnie zlośliwie ;), wasz zardz...

AdamLuczak 10-09-2010 01:38

Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...
 
Dziubek... Mnie się tak wydaje, że tu nie chodzi o to żeby pisać cokolwiek, tylko żeby pisać Z SENSEM :D

Pozdrawiam,
Adam

spider 10-09-2010 14:33

Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...
 
zardz, nie bierz więcej tego czego się nawciągałes, risti to nie przystoi :)

Marcin 14-09-2010 01:48

Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...
 
No cóż, i mnie taki post, jak koledze zard od dawna chodził po głowie. Zwłaszcza, kiedy chciałem kupić zegarek i moja prośba o pomoc prawie całkowicie olana została (dziękuję tym trzem osobom z kiluset, które się wpowiedziały). Jeżeli tak się zachowują tzw. paneristi, to chyba nie mam przyjemności wzajemnej...

krystek 14-09-2010 11:44

Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...
 
To widocznie masz pecha bo jak ja coś chciałem się dowiedzieć to odpowiedzi były na prawdę szybkie.

AdamLuczak 14-09-2010 12:09

Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...
 
Ja wychodzę z założenia, że piszę jak mam coś do powiedzenia...
I prawdę powiedziawszy zawsze jak potrzebowałem jakiejś informacji udało mi się ją szybko zdobyć.

Może po prostu nikt nie miał wiedzy w temacie Twojego pytania ?
Moja ogłoszenie o chęci kupna zegarka wisi pewnie rok jakiś i nic...
Hmmm... może nikt nie chce się takiego pozbyć ? ;)

Pozdrawiam,
Adam


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 16:04.

Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.