Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Stary 27-08-2008
PiterM's Avatar
PiterM PiterM is offline
Die Hard Paneristi (Admin)
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 379
Domyślnie

Wokół tego zegarka powstała dyskusja, za którą chciałbym przeprosić sprzedającego i użytkowników forum - za jej poziom (z mojej strony) oraz za agresywną i brutalną formę w jakiej ją pierwotnie prowadziłem (środek nocy i zmęczenie nie są dobrymi doradcami).

Ustaliłem w międzyczasie (w rozmowie z polskim przedstawicielem Panerai - warszawską firmą Jansen), iż zegarek PAM89 o podanym numerze istotnie w sierpniu wrócił z serwisu Officine Panerai w Monachium z certyfikatem Panerai poświadczającym jego oryginalne pochodzenie, regulację i wymianę uszczelek. Zegarek z certyfikatem został odebrany przez sprzedającego.

Na koniec dodam iż wg mnie dyskusja (ale jeszcze raz podkreślę - nie taka jak tu miała miejsce, przepraszam raz jeszcze) na temat oferty, w razie wątpliwości, jedynie podnosi rzetelność forum i wychodzi na dobre sprzedającemu. I tak mam nadzieję będzie w tym przypadku. Życzę powodzenia w sprzedaży, gratuluję przyszłemu nabywcy i jeszcze raz przepraszam za moją ostrą reakcję. I dziękuję firmie Jansen za rzeczowe i profesjonalne podejście do tematu!
__________________
Piotr (aka PiterM)

I wear my PAM daily only for my own pleasure...

Ostatnio edytowane przez PiterM : 27-08-2008 o 16:13.