Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Stary 09-09-2010
zardz zardz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...

Witam, no to po kolei... 2 tygodnie, 3 tygodnie, 4 tygodnie ... to info o aktywności w poszczególnych działach forum- paneristi.com kilka wpisów + odpowiedzi co dzień(dawno nie zaglądałem ale ruch jest), a my co?, inne fora tematyczne ( zegarkowe) aktywne uczestnictwo co kilka godzin w różnych działach- a my co 2 tygodnie , 3 tyg... żałość..., błagam, nawet o dupie Maryny pisać, ale pisać, pisać , pisać...Na anty-forum anty-Panerai (czyli www.ch...w.......pl) liczne autoironiczno- komediowe dysputy o wielowarstwowej fabule w kingsajzowej konwencji , które co słabsze charaktery panerajowe(raczej przyszłe) mogą zachwiać w kulcie i wierze jedynie słusznej- no ale brak indoktrynacji permanentnej u jednostek słabiej wyrobionych ideologicznej może zachwiać wiarę w słuszność boskości Unitasa( nie piszę bynajmniej o sobie- mnie to nie tylko gra, ale wręcz nie wyobrażam sobie/teraz / Paneraia w automacie albo z datą) oraz innych w większości niby-,,in hałsów" ?. Możecie mnie wykląć, skreslić, zawiesić( eee tam a kto to przeczyta....) ale błagam(pamiętam z czołobitnością że nie ja to forum zakładałem i nie ja nad nim czuwam) trochę więcej aktywności- wiele zajerestrowanych osób jest aktywnych , widać że sie logują ale zupełny brak odzewu tj. wpisów na forum/ proszę , błagam wzywam( i ciebie Ludwiku..., i ciebie psie ...) więcej wpisów o WSZYSTKIM ( z wyjątkiem Jarka K.), no chyba że macie to w .. gdzieś tam, to O.K. ...to ostatni gasi światło, zdaje się , że za ..wiecie kim...pozdrawiam, zardz.
Odpowiedź z Cytowaniem