Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Stary 31-08-2007
mik mik is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 66
Domyślnie Odp: Pam 00190 już nie produkowany.

Cytat:
Napisał soft Zobacz post
zgoda. dlatego milo, gdy pozostaje chociaz nawiazanie do historii. w przypadku tych dziwactw z lupkami, datownikami, wskaznikami rezerwy chodu, gmt i innym cholerstwem to raczej zerwanie z historia jednym sie to podoba, innym (w tym mnie) nie...
śledzę te dyskusję od jakiegoś czasu i mam wrażenie jakbym słyszał moje rozmowy z samym sobą
na początku przygody z Paneraiem absolutnie nie przyjmowałem do wiadomości, że można mieć coś innego niż radka base, później kupiłem marinę i nie dopuszczałem możliwości kupienia czegoś bez sandwich dail i bez tej ogromnej kanciastej koperty. teraz mam fylbacka i jestem absolutnie zakochany w kopercie 1950. co więcej coraz częściej myślę o jakimś subie ... z lupką w kopercie 1950 , ot ewolucja he he
A wracając do tematu czy raczej do OT to moim zdaniem OP robi dobrze rozszerzając gamę modeli, w ten sposób ma coś zarówno dla "tradycjonalistów" - linia historyczna jak i "poszukujących" - linia. nowoczesna. Dzięki temu ci z nas, którzy lubią zmiany mogą cieszyć się coraz to nowymi modelami
__________________
mik
Odpowiedź z Cytowaniem