Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Stary 03-02-2009
patriko patriko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 6
Domyślnie Odp: Woj/Patrik case maker :)

Witam ponownie
Bardzo chętnie wyjaśnie Wszystkim zaintersowanym całe zamieszanie wynikające z nazwą Wojtecki . Tak jak użytkownik ellore trafnie zwrócił uwagę nie jestem Wojteckim i tu się w 100 % zgadzamy Tylko że Wojtecki nigdy nie był producentem futerałów cases o tej nazwie ! Tak jak wcześniej wspomniałem jestem jego kuzynem i nasze drogi rozeszły się z różnych przyczyn . Co do tego że temat był wałkowany na formu Paneristi.com to prawda , proponuje Wszystkim zaintersowanym przeglądnąc dokładnie wszystkie posty z tym związane. Projektantem futerałów był i jest mój ojciec ,czego "Stary Wojtecki " się chyba nie wyparł w korenspodencji z użytkownikami ? Pozwolicie że nie będę komentował zarzutów typu " że mój wredny kuzym wykorzystał moją tragedię rodzinną do kradziery mi narzędzi i pomysłu itd. " Nie wiem jak się odnieść do poniższego stwierdzenia "Nie chcę wprowadzać niepotrzebnego zamętu ale to nie jest stary Wojtecki. Chociaż być może równie doby - tego nie wiem. Temat był wałkowany na paneristi.com:" -czy piszący ma na myśli osobę czy produkt ? Jeżeli chodzi o osobę to jeszcze raz podkreślam nie jestem Wojteckim co do produktu mogę zapewnić że jest ten sam od początku . Ponieważ jak słusznie zauważył
ellore zmiana z Woj na Patik wywołał burzę na paneristi.com jak i innych forach a za nią posypały się setki pytań o "orginalność produktu" , futerały zostały sprawdzone na 1000 sposobów przez samych zaintersowanych czyli paneristi. Ostatnie sprawa :dlaczego zmieniłem nazwę ,również odsyłam do forum na paneristi.com , gdzie ten temat również był dokładnie poruszany . Ponieważ nick Wojtecki i ten sam email (Wojtecki@gmail.com) należy do Wojtka czyli kuzyna ,padła propozycja ze strony paneristi o zmianie nazwy z czym się zgodziłem . Dlatego używam Patik case , była jeszcze propozycja imienia mojego ojca a wujka wojteckiego ale zostało patrik case .
Zapraszam Wszystkich zaintersowany do dalszej dyskusji , prosiłbym jedynie o dokładne przeglądnięcie wszystkich postów na paneristi.com a nie jedynie pozyskanie wybiórczej informacji
Pozdrawiam Patryk
Odpowiedź z Cytowaniem