![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
|
Chciałbym was koledzy zainteresować tematem i prosić o głos
http://www.alpinus-miejodwage.pl/167 Karol to mój dobry ziomek, organizator wyprawy. W 2010 wraz z innym studentem przejechali na rowerach pustynie Gobi, ale to co chcą w lecie tego roku to prawdziwy hardcore. Razem z niewidomym Pawłem chcą podjechać na tandemie na najwyższy podjazd rowerowy w Andach tylko, że kiedy u nas będzie lato tam będzie zima . Paweł pomimo tego, że jest niewidomy jest utalentowanym zawodnikiem zapasów brazylijskich. Jednak taka wyprawa to naprawdę ostre wyzwanie. Jeżeli wygraliby tą ankietę to problem finansowy mieliby z głowy, ale nawet jak to nie wypali to z pewnością ich nie powstrzyma. Dlatego jak możecie to kopsnijcie głosik . Pozdrawiam! |