Paneristi.pl  

Wróć   Paneristi.pl > Paneristi Talk > Panerai Watch Discussion
FAQ Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
  #1  
Stary 09-09-2010
zardz zardz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...

Witam, no to po kolei... 2 tygodnie, 3 tygodnie, 4 tygodnie ... to info o aktywności w poszczególnych działach forum- paneristi.com kilka wpisów + odpowiedzi co dzień(dawno nie zaglądałem ale ruch jest), a my co?, inne fora tematyczne ( zegarkowe) aktywne uczestnictwo co kilka godzin w różnych działach- a my co 2 tygodnie , 3 tyg... żałość..., błagam, nawet o dupie Maryny pisać, ale pisać, pisać , pisać...Na anty-forum anty-Panerai (czyli www.ch...w.......pl) liczne autoironiczno- komediowe dysputy o wielowarstwowej fabule w kingsajzowej konwencji , które co słabsze charaktery panerajowe(raczej przyszłe) mogą zachwiać w kulcie i wierze jedynie słusznej- no ale brak indoktrynacji permanentnej u jednostek słabiej wyrobionych ideologicznej może zachwiać wiarę w słuszność boskości Unitasa( nie piszę bynajmniej o sobie- mnie to nie tylko gra, ale wręcz nie wyobrażam sobie/teraz / Paneraia w automacie albo z datą) oraz innych w większości niby-,,in hałsów" ?. Możecie mnie wykląć, skreslić, zawiesić( eee tam a kto to przeczyta....) ale błagam(pamiętam z czołobitnością że nie ja to forum zakładałem i nie ja nad nim czuwam) trochę więcej aktywności- wiele zajerestrowanych osób jest aktywnych , widać że sie logują ale zupełny brak odzewu tj. wpisów na forum/ proszę , błagam wzywam( i ciebie Ludwiku..., i ciebie psie ...) więcej wpisów o WSZYSTKIM ( z wyjątkiem Jarka K.), no chyba że macie to w .. gdzieś tam, to O.K. ...to ostatni gasi światło, zdaje się , że za ..wiecie kim...pozdrawiam, zardz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-09-2010
zardz zardz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...

Zwalniam w swej pyszałkowatości niejakich :AdamaLuczaka-jedyny sprawiedliwy, oraz PiteraM- grzesznik, ale ojciec a ojca sie nie ... wasz poddańczy sługa, ale jednak samozwańczy Inkwizytor zardz... oczywiście baza to konwencja , ale dla nie czujących służę... proszę na priv.. wasz zardz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-09-2010
zardz zardz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...

Roberto, krajanie( widzę że jesteś aktywny, a krajan to Browar Krajan(kolo Nakła/szczerze mówiąc specjalnie jechałem 25 km do Trzeciewnicy do Browaru Krajan - otatni - obok grudziądzkiegio, jeśli jeszcze istnieje, browar w kuj-pom.,. po Nakela baz pastery, ale okazał się lekko słaby tzn. miodowy w posmaku, porażka ale nie o to chodzi) daj głos a nie uchylaj się chociażby to było o d.M.(j.w.- opcja szukaj). Pozdrawiam Wszystkich odpowiadających, szczególnie zlośliwie , wasz zardz...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-09-2010
AdamLuczak's Avatar
AdamLuczak AdamLuczak is offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Poland
Posty: 255
Domyślnie Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...

Dziubek... Mnie się tak wydaje, że tu nie chodzi o to żeby pisać cokolwiek, tylko żeby pisać Z SENSEM

Pozdrawiam,
Adam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-09-2010
spider's Avatar
spider spider is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 171
Domyślnie Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...

zardz, nie bierz więcej tego czego się nawciągałes, risti to nie przystoi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-09-2010
Marcin Marcin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 26
Domyślnie Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...

No cóż, i mnie taki post, jak koledze zard od dawna chodził po głowie. Zwłaszcza, kiedy chciałem kupić zegarek i moja prośba o pomoc prawie całkowicie olana została (dziękuję tym trzem osobom z kiluset, które się wpowiedziały). Jeżeli tak się zachowują tzw. paneristi, to chyba nie mam przyjemności wzajemnej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-09-2010
krystek krystek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 53
Domyślnie Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...

To widocznie masz pecha bo jak ja coś chciałem się dowiedzieć to odpowiedzi były na prawdę szybkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-09-2010
AdamLuczak's Avatar
AdamLuczak AdamLuczak is offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Poland
Posty: 255
Domyślnie Odp: Paneristi.pl...kończcie,wstydu oszczędźcie...

Ja wychodzę z założenia, że piszę jak mam coś do powiedzenia...
I prawdę powiedziawszy zawsze jak potrzebowałem jakiejś informacji udało mi się ją szybko zdobyć.

Może po prostu nikt nie miał wiedzy w temacie Twojego pytania ?
Moja ogłoszenie o chęci kupna zegarka wisi pewnie rok jakiś i nic...
Hmmm... może nikt nie chce się takiego pozbyć ?

Pozdrawiam,
Adam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 19:19.


Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.