Paneristi.pl  

Wróć   Paneristi.pl > Paneristi Talk > Panerai Accesory Corner
FAQ Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
  #1  
Stary 02-02-2009
patriko patriko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 6
Domyślnie Woj/Patrik case maker :)

Witam Wszystkich Paneristi !!
Na początku super że powstał Nasze polskie forum . Przeglądając AC z nieukrywaną dumą czytałem Wasze posty na temat futerałów firmowanych Woj a teraz Patrik case . Dzięki wszystkim za super opinie !! Zapraszam zaintersowanych do bezpośredniego kontaktu ze mną na mirowal@gmail.com . lub dyskusji na forum .
Pozdrowienia Patrik
Załączone Grafiki
File Type: jpg ddd.jpg (124.0 KB, 43 wyświetleń)
File Type: jpg big cases black brown.jpg (91.4 KB, 37 wyświetleń)
File Type: jpg zipli.JPG (92.0 KB, 30 wyświetleń)
File Type: jpg s.JPG (105.3 KB, 33 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-02-2009
PcStud PcStud is offline
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 177
Domyślnie Odp: Woj/Patrik case maker :)

to na prawde stary dobry Wojtecki? czemus cholerniku sie nie przyznal, ze po polsku piszesz jak u Ciebie kupowalem futeraly bardzo sie ciesze, ze Wojtecki nie zaginal w boju, bo bez dwoch zdan jego futeraly sa najlepsze

witaj na forum!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-02-2009
patriko patriko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 6
Smile Odp: Woj/Patrik case maker :)

Witam
Bo to było tak Nazwa Wojtecki wzieła się od nicka mojego kuzyna , z którym zajmowaliśmy się futerałami , niestety nasze drogi rozeszły się jakiś czas temu dlatego też nowa nazwa Patrik case a nie długo mam nadzieję że również Patrik straps . Tak , zamierzam wróćić do pasków również Co do znajomości Naszego języka , przepuszczam że meilowałeś z Woj nie ze mną ( mój email mirowal@gmail.com ) ,który też rozmawia po Polsku choć nie tak dobrze jak ja . Fajnie że jest polskie forum paneristi , zawsze to milej w rodzimym języku popisać . Poniżej full ammo magazine z M21-14SF dobrana para .
Pozdrawiam Patryk
Ps. Jak moderator na paneristi.com zgodzi się zablokować na jakiś czas mojego posta na AC wystawię moje paski ze starej produkcji na licytację od 1$ plus koszt wysyłki ,są to paski na 90 % .
Załączone Grafiki
File Type: jpg full ammo .JPG (75.2 KB, 42 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-02-2009
ellore ellore is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 47
Domyślnie Odp: Woj/Patrik case maker :)

Cytat:
Napisał PcStud Zobacz post
to na prawde stary dobry Wojtecki?
Nie chcę wprowadzać niepotrzebnego zamętu ale to nie jest stary Wojtecki. Chociaż być może równie doby - tego nie wiem. Temat był wałkowany na paneristi.com:

http://www.network54.com/Forum/35339...+Case+Thoughts

Wymieniłem nawet dwa maile ze starym Wojteckim w tej sprawie, ale wnioski zachowam dla siebie - każdy powinien mieć swoje.

Może Patryk napisze coś więcej dlaczego woj case teraz nazywają się patrik case?
__________________
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-02-2009
patriko patriko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 6
Domyślnie Odp: Woj/Patrik case maker :)

Witam ponownie
Bardzo chętnie wyjaśnie Wszystkim zaintersowanym całe zamieszanie wynikające z nazwą Wojtecki . Tak jak użytkownik ellore trafnie zwrócił uwagę nie jestem Wojteckim i tu się w 100 % zgadzamy Tylko że Wojtecki nigdy nie był producentem futerałów cases o tej nazwie ! Tak jak wcześniej wspomniałem jestem jego kuzynem i nasze drogi rozeszły się z różnych przyczyn . Co do tego że temat był wałkowany na formu Paneristi.com to prawda , proponuje Wszystkim zaintersowanym przeglądnąc dokładnie wszystkie posty z tym związane. Projektantem futerałów był i jest mój ojciec ,czego "Stary Wojtecki " się chyba nie wyparł w korenspodencji z użytkownikami ? Pozwolicie że nie będę komentował zarzutów typu " że mój wredny kuzym wykorzystał moją tragedię rodzinną do kradziery mi narzędzi i pomysłu itd. " Nie wiem jak się odnieść do poniższego stwierdzenia "Nie chcę wprowadzać niepotrzebnego zamętu ale to nie jest stary Wojtecki. Chociaż być może równie doby - tego nie wiem. Temat był wałkowany na paneristi.com:" -czy piszący ma na myśli osobę czy produkt ? Jeżeli chodzi o osobę to jeszcze raz podkreślam nie jestem Wojteckim co do produktu mogę zapewnić że jest ten sam od początku . Ponieważ jak słusznie zauważył
ellore zmiana z Woj na Patik wywołał burzę na paneristi.com jak i innych forach a za nią posypały się setki pytań o "orginalność produktu" , futerały zostały sprawdzone na 1000 sposobów przez samych zaintersowanych czyli paneristi. Ostatnie sprawa :dlaczego zmieniłem nazwę ,również odsyłam do forum na paneristi.com , gdzie ten temat również był dokładnie poruszany . Ponieważ nick Wojtecki i ten sam email (Wojtecki@gmail.com) należy do Wojtka czyli kuzyna ,padła propozycja ze strony paneristi o zmianie nazwy z czym się zgodziłem . Dlatego używam Patik case , była jeszcze propozycja imienia mojego ojca a wujka wojteckiego ale zostało patrik case .
Zapraszam Wszystkich zaintersowany do dalszej dyskusji , prosiłbym jedynie o dokładne przeglądnięcie wszystkich postów na paneristi.com a nie jedynie pozyskanie wybiórczej informacji
Pozdrawiam Patryk
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Woj/Patrik case maker :) patriko Regulamin oraz misja forum Paneristi.pl 0 02-02-2009 21:22


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 17:34.


Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.