Paneristi.pl  

Wróć   Paneristi.pl > Paneristi Talk > Panerai Watch Discussion
FAQ Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
  #1  
Stary 09-08-2010
tony26 tony26 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 16
Domyślnie No i wpadłem po uszy.

Witam Koleżanki i Kolegów,

Jak w tytule. Od jakichś dwóch lat jestem zarażony zegarkową pasją. Zaczęło się od KMZiZ. Sidziałem, czytałem, oglądałem. Rano, za dnia, wieczorem i w nocy. Był Maurcie Lacroix (x2). Gdzieś tam patrzę jakiś dziwny zegarek - Panerai, hm co to takiego ? Popatrzyłem, o do licha nie jest tani ! Ale już wówczas coś we mnie drgnęło. Jednak odeszło w zapomnienie bowiem pojawiała się ona - Omega PO 45,5. O Mój Boże, Stani już dwa razy robił mi oferty. Naprawdę korzystne. Jednak ciąglę coś było nie tak i PO nie mam do dziś dnia.
I jakiś tydzień temu (może dwa) stało się i trafiłem tutaj. Trafiłem i wpadłem po uszy. Uszy Pama. Przypomniałem sobie, już go gdzieś widziałem ?! A tu taka obfitość. Ratujcie, nie mogę się otrząsnąć.
A teraz poważnie. Piękne te Wasze zegarki. Muszę o jeden powalczyć. Doradźcie 00005, 00111,00104, 00090. Nie ukrywam - determinuje mnie także cena. Podzielcie się opiniami i napiszcie jak wytrzymywaliście bez nich. I ważne gdzie ich szukać korzystnie. Zbieranie funduszy trochę potrwa ale jakoś muszę dać radę. Dzisiaj noszę na ręce coś co ma przypominać Pama, kupiłem spontanicznie w KMZiZ Gycine Incursore. Jutro będę miał paseczek RIOS No.360 Genuine Russian Leather. Z góry dziękuję i pozwolę sobie pozdrowić wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-08-2010
HOLA
 
Posty: n/a
Domyślnie Odp: No i wpadłem po uszy.

Cześć, ja miałem PO Big Size i powiem Ci, że zegarek bardzo fajny ale dopiero PAM obudził we mnie prawdziwe emocje. Jakość, historia, wygląd i mnóstwo pasków to coś czego nie da sie nie lubić. Z tańszych Pamów wziąłbym 112, jak dla mnie ideał. Zresztą obojętnie którego kupisz i tak będziesz zadowolony.
Pzdr
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-08-2010
gludek's Avatar
gludek gludek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 59
Domyślnie Odp: No i wpadłem po uszy.

Ja mam nadal PO 45,5mm i noszę go na przemian z PAMem. Tissot i inne wynalazki niestety leżą po szufladach. Ale w pełni Ciebie rozumiem, że wybierasz PAM, bo też bym tak zrobił. Podobnie jak HOLA wybrałbym 112 ale tak naprawdę to polecam zbierać troszkę dłużej i wybrać 312. Koperta 1950, werk in house...naprawdę warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-08-2010
Marcin Marcin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 26
Domyślnie Odp: No i wpadłem po uszy.

Faktycznie czytając Twój post ma się wrażnie lekkiej choroby...
Co do PAMa się nie wypowiadam, są gusta i guściki, natomiast na pewno będziesz zadowolony z paska. Noszę go od dwóch tygodni z PAMem 70 i sobie chwalę. Nawet bardzo. Porównywałem z paskami trzykrotnie droższymi i jakość ta sama.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-08-2010
pasjonat pasjonat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 10
Domyślnie Odp: No i wpadłem po uszy.

ja bym pomyslal o lini Submersible Te zegarki sa niesamowite
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-08-2010
spider's Avatar
spider spider is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 171
Domyślnie Odp: No i wpadłem po uszy.

A ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad radiomirem, który jest bardzo niedoceniany a piękny w swej prostocie i bryle. Może być i elegancki i sportowy - kwestia paska. Panerai to moc historii a sam poczatek historii firmy to radiomir. Sam miałem ten dylemat co wybrać, myślałem tylko o luminorach a stało się że mam 210 polecam portal paneristi.com zanim kupisz zapytaj innych o referencje dla sprzedawcy. pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 17:27.


Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.