Paneristi.pl  

Wróć   Paneristi.pl > Regulamin oraz misja forum Paneristi.pl
FAQ Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
  #1  
Stary 14-07-2010
Marcin Marcin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 26
Domyślnie Proszę o pomoc!

Witam Wszystkich serdecznie,
od dawna czytam to zacne forum i ponieważ już od dłuższego czasu produkty Panerai mnie fascynują postanowiłem dołączyć do grona posiadaczy zegarków tej marki.
Na razie szukam zegarka używanego. I tutaj mam wielką prośbę o pomoc; na stronach chrono24 znalazłem PAMa 70, który bardzo mi się sodobał, zwłaszcza kolorystycznie:
http://www.chrono24.com/pl/search/in...ODEL=lum inor marina&SEARCH_MOVEM[]=1&ADATTRIBUTES[]=103&ADATTRIBUTES[]=104&SEARCH_PCURR=EUR&SEARCH_PMAX=5000&SORTORDER=1 &numresults=58

Nie znam się na cenach używanych zegarków tego produenta. Chcą za niego 2.7000 euro. Skontaktowałem się z właścicielem i wiem, że pasek nie jest oryginalny. Czy cena jak na 9-letni zegarek nie jest zbyt wygórowana? Na co zwracać uwagę?
Bardzo proszę o Wasze uwagi i sugestie.
Będę bardzo zobowiązany,
pozdrawiam
Marcin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-07-2010
zardz zardz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc!

Witam, jako poczatkujacy miłosnik Panerai wypowiem moje zdanie: cena rzecz względna- zależy od stopnia determinacji, ale: jeśli jesteś dzieckiem/młodzieńcem to bierz 40mm, jeśli jesteś mężczyzną(nawet powiedzmy szczupłym) szukaj 44m. Warto. Pozdrawiam, zardz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-07-2010
Marcin Marcin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 26
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisał zardz Zobacz post
Witam, jako poczatkujacy miłosnik Panerai wypowiem moje zdanie: cena rzecz względna- zależy od stopnia determinacji, ale: jeśli jesteś dzieckiem/młodzieńcem to bierz 40mm, jeśli jesteś mężczyzną(nawet powiedzmy szczupłym) szukaj 44m. Warto. Pozdrawiam, zardz.
Dziękuję za opinię. Chodzi mi raczej o stosunek ceny do produktu. Kolor zegarka, paska i ich wielkość to już raczej kwestia gustu. Do mojego nadgarstka i sposobu ubierania bardziej pasuje rozmiar 40 mm. Sparawdzone. Zresztą - pzeważnie muszę uważać co mam na ręce, a że to ma być kolejny zegarek "na codzień" nie chcę szokowac rozmiarem 44
Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-07-2010
Marcin Marcin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 26
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc!

Halo,
czy ktokolwiek z forum może mi pomóc, czy raczej nie mogę na to liczyć i mam się kierować własnym osądem pozbawiaonym doświadczeń?
Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-07-2010
moko007's Avatar
moko007 moko007 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 53
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc!

Wspaniały zegarek. Jestem szczęśliwym posiadaczem 40 w stali i nie zamieniłbym na 44 ze względów użytkowych Myślę, że cena jest dość dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-07-2010
Marcin Marcin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 26
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisał moko007 Zobacz post
Wspaniały zegarek. Jestem szczęśliwym posiadaczem 40 w stali i nie zamieniłbym na 44 ze względów użytkowych Myślę, że cena jest dość dobra.
moko007,
bardzo dziękuję za Twoją opinię. Właśnie na tym mi najbardziej zależy, ponieważ nie mam pojęcia o cenach używanych PAMów. Obecnie prowadzę negocjacje

Swoją drogą co to za forum???
Kilkadziesiąt osób czytało mojego posta a jesteś jedyną osobą, która się wypowiedziała...
Czy solidarność koleżeńska tu nie obowiązuje???

Jeszcze raz dzięki,
pozdrawiam
Marcin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-07-2010
gludek's Avatar
gludek gludek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 59
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc!

PAM70 jak każdy PAM jest godny uwagi, chociaż u mnie akurat faworytem nigdy nie był. Cena wydaje się rozsądna. Rozmaiar...jak wolisz 40mm to taki kupuj. Ja akurat nie mam wątpliwości że tylko 44mm, bo uwielbiam duże zegarki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-07-2010
Marcin Marcin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 26
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisał gludek Zobacz post
PAM70 jak każdy PAM jest godny uwagi, chociaż u mnie akurat faworytem nigdy nie był. Cena wydaje się rozsądna. Rozmaiar...jak wolisz 40mm to taki kupuj. Ja akurat nie mam wątpliwości że tylko 44mm, bo uwielbiam duże zegarki.
gludek,
właśnie o cenę najbardziej mi chodzi. Kurczę, jak na 10-letni zegarek jest całkiem niezła. Te Paneraje trzymają ceny lepiej niż Rolexy Toż to prawie można traktować jak inwestycję...

A co do rozmiaru; średnica 40 wyczerpuje u mnie definicję dużego zegarka
Który model jest u Ciebie faworytem?

Jeszcze raz dzięki za podpowiedź.
Marcin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-07-2010
gludek's Avatar
gludek gludek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 59
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc!

Chciałbym miec PAM233. Generalnie podobaja mi się wyłacznie Luminory (Radki niestety nie), w kopercie 1950 i chętnie wersje in-house.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-07-2010
pablo122's Avatar
pablo122 pablo122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 120
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc!

2700 euro to normalna cena, ten model jest piękny. ja zawsze optowałem za luminorami i taki zakup zaplanowałem dokładnie 299 (bransoleta) i wtedy wpadłem na radka 210 i zwariowałem i właśnie jego kupiłem za cenę tylko troszeczkę niższą. Z punktu widzenia "normalnego" czlowieka nieracjonalne, ale to jest Panerai. Rozum Luminor, a serce Radiomir. Trochę odlecialem od tematu, ale chodzi mi o to, że najlepiej moim zdaniem Pama przyłożyć do pulsu na nadgarstku (chyba, że nosisz na prawej) i serce Ci powie o co chodzi. Rozmiar 40mm w przypadku Panerai to jednak coś innego niż 40mm w Omesi, Breitlingu czy Rolku. Ale może w twoim przypadku to wlaśnie strzał w 10. Wracając jeszcze do ceny to według mnie każdy Panerai poniżej 10k to podejrzana sprawa. Te zegarki nie mogą być tańsze! (chyba, że na horyzoncie jest kolejny). Reasumując : maksymalnie sprawdź sprzedawce, sprawdź konkretny egzemplarz, jeśli masz możliwośc to przymież , KUPUJ I WITAJ PO JASNEJ STRONIE MOCY!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
rady/pomoc w zakupie z chrono24 gludek Panerai Watch Discussion 13 10-02-2010 13:35
Pomoc w zdobyciu wskazówek panart Panerai Watch Discussion 4 06-06-2008 00:22
Prosze o pomoc...PAM alex74 Kupię, sprzedam, zamienię... 2 23-04-2008 00:02


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 13:36.


Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.