Paneristi.pl  

Wróć   Paneristi.pl > Paneristi Talk > Panerai Watch Discussion
FAQ Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
  #1  
Stary 08-05-2012
moko007's Avatar
moko007 moko007 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 53
Angry awaria Mariny!

Po ostatniej regulacji godziny moja Marina stanęła (podstawowy automat). Myślałem, że nie docisnąłem koronki, ale po dociśnięciu nie zaczęła chodzić ponownie. Dopiero po lekkim klepnięciu dłonią zaskoczyła i chodziła cały dzień więc pomyślałem, że to jakiś przypadek i wszystko będzie ok. Niestety na drugi dzień znowu stanęła Jak myślicie co to może być? I poradźcie mi proszę co robić. Zegarek jest niecały rok po gwarancji i nie wiem czy odsyłać go do OP czy wypróbować jakiegoś zegarmistrza z Waszego polecenia. Jakie były Wasze doświadczenia z serwisem OP i naszymi zegaristrzami?? Dzięki za pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-05-2012
Pan Igor's Avatar
Pan Igor Pan Igor is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 133
Domyślnie Odp: awaria Mariny!

Zerwana sprężyna? W Unitasie pestka do naprawy przez dobrego zegarmistrza. Jeśli jesteś z Warszawy mogę polecić zakład, który mi wymieniał sprężynę w 111 kilka lat temu i od tej pory działa wyśmienicie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-05-2012
moko007's Avatar
moko007 moko007 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 53
Domyślnie Odp: awaria Mariny!

^ bardzo chętnie. Jestem co prawda z krakowa, ale zawsze mozna sie wybrac. Gdyby ktos mial kogos godnego polecenia w krakowie, to byłbym bardzo wdzieczny!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-06-2012
human human is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 4
Domyślnie Odp: awaria Mariny!

mnie też się trafiła awaria mariny. po nakręcaniu koronka już nie wróciła tak jak powinna. tyle że mojej 'dziewczynie' należy się kompleksowa obsługa (naprawa, polerowanie, wymiana szafiru). dlatego musi chyba jechać do fabryki.
zegarek wygląda faktycznie jakby przeżył wojnę ale ma za to swój urok styranego narzędzia (uratował nadgarstek przed ciężką kontuzją)
orientuje się ktoś jakie to koszty??
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Recenzja paska Strapmakera i trochę zdjęć Luminor Mariny na nim Pan Igor Paneristi Photo Gallery 6 30-03-2008 20:58


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 11:45.


Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.