Paneristi.pl  

Wróć   Paneristi.pl > Panerai Trading Post > Kupię, sprzedam, zamienię...
FAQ Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
  #1  
Stary 12-10-2010
rbrzezinski rbrzezinski is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 31
Domyślnie Kupię Luminora

Jak w temacie, kupię Luminor'a z czarną tarczą, 44mm, z kompletem dokumentów i nie w tytanie.
kontakt: r.brzezinski@agropak.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-10-2010
zardz zardz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Odp: Kupię Luminora

Drogi Kolego, po serii esemesów i telefonów , po ustaleniu wysłania zegarka do Ciebie po Twoim smsie co do firmy TNT-z opcją zobaczenia przedmiotu przy odbiorze i ewentualnym odesłaniu- na wszystko oczywiście sie zgodziłem (którego się smsa niestety nie doczekałem), nagle zamilkłeś na zawsze- mam nadzieję że nic tragicznego Cię nie spotkało, że wszystko z Twoją osobą w porzadku. Tak tylko piszę bo nie bylo na pożegnanie zadnego sygnału od Kolegi i nie wiem czy bukować zegarek dla Ciebie, bo juz w poprzedni weekend chciałeś go mieć koniecznie na nadgarstku-a tu brak nawet do widzenia :-( . Pozdrawiam, zardz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-10-2010
pablo122's Avatar
pablo122 pablo122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 120
Domyślnie Odp: Kupię Luminora

Miałem trzy tygodnie temu identyczną sytuację (tzn. ja wysłałem zegarek pocztexem i nie miałem go przez dwa tygodnie) z innym gościem (chyba), wygląda na to iż w naszym kraju dochodzi do tajemniczych zniknięć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-10-2010
HOLA
 
Posty: n/a
Domyślnie Odp: Kupię Luminora

Jakby to powiedzieć.................to normalka, że ludzie zmieniają zdanie. Trzeba się zabezpieczać, np. umowa KS z zaliczką itp. Albo jak komuś zależy niech odbiera osobiście, zwłaszcza jak nie jest osobą znaną i udzielającą się na forach o tematyce zegarkowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-10-2010
gludek's Avatar
gludek gludek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 59
Domyślnie Odp: Kupię Luminora

Z dwojga złego dobrze, że zniknęli sami, a nie z zegarkami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-10-2010
rbrzezinski rbrzezinski is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 31
Domyślnie Odp: Kupię Luminora

Cytat:
Napisał zardz Zobacz post
Drogi Kolego, po serii esemesów i telefonów , po ustaleniu wysłania zegarka do Ciebie po Twoim smsie co do firmy TNT-z opcją zobaczenia przedmiotu przy odbiorze i ewentualnym odesłaniu- na wszystko oczywiście sie zgodziłem (którego się smsa niestety nie doczekałem), nagle zamilkłeś na zawsze- mam nadzieję że nic tragicznego Cię nie spotkało, że wszystko z Twoją osobą w porzadku. Tak tylko piszę bo nie bylo na pożegnanie zadnego sygnału od Kolegi i nie wiem czy bukować zegarek dla Ciebie, bo juz w poprzedni weekend chciałeś go mieć koniecznie na nadgarstku-a tu brak nawet do widzenia :-( . Pozdrawiam, zardz.
Hola Hola Wcale nie zniknąłem Pisałem Ci SMS, że z ostateczną decyzją muszę poczekać do poniedziałku (25.10.2010) i prosiłem o rezerwację, jak możesz, do tego czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-10-2010
zardz zardz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Odp: Kupię Luminora

To mój ostatni post w tym temacie- nie chce mi się powiedzmy... przekomarzać. Ja smsa o odroczeniu decyzji do 25.10.2010 nie dostałem- może grasz na kilka frontów i mnie z kimś pomyliłeś- i jemu wysłałeś tego smsa, a może sieć nie dostarczyła - nie wiem. Miała być od Ciebie wiadomość o wysyłce przez TNT i formie płatności w wtorek/środę (12/13.10.2010)- nie doczekałem się. Jak się rozmyśliłeś wystarczyło napisać. Wobec powyższego Twoja solidność została podważona i z mojej strony transakcja jest już niemożliwa. Pozdrawiam, zardz. P.S. I nie wzywaj Bogu ducha winnego imienia Kolegi HOLA nadaremno...:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-10-2010
rbrzezinski rbrzezinski is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 31
Domyślnie Odp: Kupię Luminora

Cytat:
Napisał zardz Zobacz post
To mój ostatni post w tym temacie- nie chce mi się powiedzmy... przekomarzać. Ja smsa o odroczeniu decyzji do 25.10.2010 nie dostałem- może grasz na kilka frontów i mnie z kimś pomyliłeś- i jemu wysłałeś tego smsa, a może sieć nie dostarczyła - nie wiem. Miała być od Ciebie wiadomość o wysyłce przez TNT i formie płatności w wtorek/środę (12/13.10.2010)- nie doczekałem się. Jak się rozmyśliłeś wystarczyło napisać. Wobec powyższego Twoja solidność została podważona i z mojej strony transakcja jest już niemożliwa. Pozdrawiam, zardz. P.S. I nie wzywaj Bogu ducha winnego imienia Kolegi HOLA nadaremno...:-)
Łaskę mi robisz ? Nie jesteś jedynym, który chce sprzedać swój zegarek i można go też bez problemu kupić w Jansenie. Nie to nie, baw się dalej ze sprzedażą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kupię LUMINORA 40MM marek4 Kupię, sprzedam, zamienię... 6 03-08-2010 14:39


Czasy w strefie GMT +3. Teraz jest 21:08.


Powered by: vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
webdesign .:. www.luczak.pl .:.